İşte Beyaz'ın yenilikleri

İşte Beyaz'ın yenilikleri.12363
  • Giriş : 28.09.2008 / 09:47:00

"Beyaz Show" yeni sezonda sürprizlerle ve yeni stüdyosuyla izleyicileri karşılayacak. Beyaz Show'un yeni sezondaki ilk bölümü 3 Ekim Cuma günü Kanal D'de ekrana gelecek. İşte Beyaz'ın yenilikleri...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk'ün sunduğu ve bu yıl 13. yılına giren ekranların sevilen talk show programı “Beyaz Show”, yaz tatilinin ardından, değişen dekoru ve jeneriğiyle 3 Ekim Cuma günü saat 22.30'da tiryakileriyle yeniden buluşuyor.

Sezonun ilk bölümünün konukları; Rafet El Roman, Şahan Gökbakar, Asuman Krause ve Yusuf Güney.

Tiplemeler geri dönüyor

Yeni yayın dönemine yeniliklerle başlayan “Beyaz Show”da bu yıl, Beyazıt Öztürk'ün canlandırdığı “Hüsmen Ağa”, “Psikopat”, “Concon”, “Ejder”, “Adnan” ve diğerleri yeniden ekranda olacak. Eklenen yeni tiplemeler de programa ayrı renkler katacaklar.

“Canısı”, her hafta bir üniversiteye konuk olacak

Beyaz Show'un bu yıl ki yeniliklerinden biri de “Canısı” adı verilen minibüs. İçine kamera yerleştirilen “Canısı” adlı minibüs, her hafta bir üniversiteye konuk olacak ve öğrencilerin yeteneklerini sergilemelerinde ve istediklerini söylemelerinde aracılık yapacak. Ve bu görüntüler her hafta Beyaz Show'da yer alacak.

Helyum Köşesi yerli yerinde

Beyaz Show'un, kahkahalarla izlenen Helyum Köşesi, bu yıl da yerli yerinde. Ayrıca, bazen güldüren, bazen şaşırtan, ilginç aksiyon konukları da her hafta Beyaz Show'a konuk olmaya devam edecekler.
“Beyaz Show”un büyük sürprizlerle örülü gala gecesinde, herkesi şahane bir eğlence bekliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*