İşte bu haftanın maçları

İşte bu haftanın maçları .11505
  • Giriş : 07.09.2007 / 16:47:00

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, haftanın programı şöyle...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Futbolda Turkcell Süper Lig'e milli maçlar nedeniyle ara verilirken, TFF 1. Lig'de 3. hafta, TFF 2. Lig'de gruplarda 4. hafta, TFF 3. Lig 3. Grup'ta ise 2. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, haftanın programı şöyle:

TFF 1. LİG

Yarın:

20.00 Diyarbakırspor-Orduspor (Diyarbakır Atatürk)
9 Eylül Pazar:
16.00 Giresunspor-Elazığspor (Giresun Atatürk)
16.00 İstanbulspor-Kocaelispor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
20.00 Sakaryaspor-Karşıyaka (Sakarya Atatürk - Seyirciz)
20.00 Altay-Boluspor (Alsancak)
20.00 Eskişehirspor-Mardinspor (Eskişehir Atatürk)
20.00 Samsunspor-Kayseri Erciyesspor (Samsun 19 Mayıs)
16.00 Kartalspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Kartal)
10 Eylül Pazartesi:
20.00 Antalyaspor-Malatyaspor (Antalya Atatürk)

TFF 2. LİG

1. Grup
-------
9 Eylül Pazar:

16.00 Bozüyükspor-Gaziosmanpaşaspor (Bozüyük İlçe)
16.00 Sarıyer-Dardanelspor (Maltepe)
16.00 Eyüpspor-Zeytinburnuspor (Eyüp)
16.00 Fatih Karagümrük-Güngören Belediyespor (Vefa)
16.00 İnegölspor-Gebzespor (İnegöl İlçe)

2. Grup
-------
9 Eylül Pazar:

16.00 Bucaspor-Marmaris Belediyespor (Buca İlçe)
16.00 Fethiyespor-İzmirspor (Fethiye İlçe - Seyircisiz)
16.00 Uşakspor-Turgutluspor (1 Eylül)
20.00 Adana Demirspor-Mersin İdmanyurdu (5 Ocak)
16.00 Afyonkarahisar-Alanyaspor (Afyon Atatürk)

3. Grup
-------
9 Eylül Pazar:

16.00 Pendikspor-Alibeyköyspor (Pendik)
16.00 Tepecik Belediyespor-İstanbul Maltepespor (Tepecik)
16.00 Etimesgut Şekerspor-BUGSAŞ Spor (OSTİM)
16.00 Kırıkkalespor-Yeni Kırşehirspor (Fikret Karabudak)
16.00 Türk Telekomspor-Küçükköyspor (Türk Telekom)

4. Grup
-------
9 Eylül Pazar:

16.00 Arsinspor-Pazarspor (Arsin İlçe)
20.00 Yimpaş Yozgatspor-Araklıspor (Yozgat Şehir)
16.00 Çankırı Belediyespor-Değirmenderespor (Çankırı Atatürk)
16.00 Akçaabat Sebatspor-Erzurumspor (Akçaabat Fatih)
16.00 Erzincanspor-Kardemir Karabükspor (13 Şubat)

5. Grup
-------
9 Eylül Pazar:

16.00 Şanlıurfaspor-İskenderun Demirçelikspor (Siverek Furkan Tüysüz)
16.00 Hatayaspor-Şanlıurfa Belediyespor (Hatay Atatürk)
16.00 Tarsus İdmanyurdu-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor
(Burhanettin Kocamaz)
16.00 Kahramanmaraşspor-GASKİ Spor (Hanefi Mahçiçek)
16.00 Adıyamanspor-Adanaspor (Adıyaman Atatürk)

TFF 3. LİG

3. Grup
-------
Yarın:

16.00 Kütahyaspor-Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor (Dumlupınar İlçe -
Seyircisiz)
9 Eylül Pazar:
16.00 OYAK Renault-Konya Şekerspor (Veledrom İç Saha)
16.00 Balıkesirspor-Yeni Burdurspor (Balıkesir Atatürk)
16.00 Aliağa Belediyespor-Muğlaspor (Aliağa Belediye)
16.00 Ispartaspor-Aydınspor (Isparta Atatürk)
16.00 Nazilli Belediyespor-Akhisar Belediyespor (Nazilli İlçe)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious