İşte CHP'den yeni Anadolu açılımı!

İşte CHP'den yeni Anadolu açılımı!.11027
  • Giriş : 02.05.2009 / 01:35:00
  • Güncelleme : 01.05.2009 / 22:37:30

Yerel seçimler öncesi birbiri ardına yaptığı açılımlarla dikkat çeken CHP, şimdi de Anadolu açılımı yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

CHP'ye mensup 40 milletvekilinin eşi Anadolu illerini gezecek. İlk durak ise Çorum oldu.

CHP Genel Merkezi'nin yaptığı program doğrultusunda CHP'li vekil eşleri yurt genelinde illere ziyaret turu başlattı. CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın eşi Çiğdem Sav ile Ankara Milletvekili CHP Grup Başkanvekili Hakkı Süha Okay'ın eşi Senay Okay başkanlığında 40 milletvekili eşi Çorum'a geldi.

CHP Çorum Milletvekili Derviş Günday'ın eşi Eda Günday'ın ev sahipliğinde Anadolu gezilerinin ilk durağı olan Çorum'a gelen vekil eşleri ilk olarak CHP İl Teşkilatı'nı ziyaret etti. Kültür Sitesi önünde CHP Çorum İl Başkanı Tufan Köse ve Kadın Kolları üyeleri tarafından çiçeklerle karşılanan konuklar, daha sonra parti binasında düzenlenen basın toplantısına katıldı.

Toplantıda konuşan CHP İl Başkanı Tufan Köse, böyle bir geziyi ilk olarak Çorum'a düzenleyen vekil eşlerine teşekkür etti. Köse, vekil eşlerinin gittikleri illerdeki insanlarla kucaklaşacağını anlattı.

Vekil eşleri adına bir konuşma yapan Çiğdem Sav ise "Çorum'u ve gideceğimiz diğer illeri tanımak ve partili eşlerimizi tanıtmak amacıyla bu geziyi tertipledik. Diyaloglarımızın devam etmesini istiyoruz." dedi.

CHP'li milletvekili eşleri 1 Mayıs kutlamalarına katılacak. Ardından Hacı Bektaş-ı Veli Anadolu Kültür Vakfı ile Onko-Sav'ı ziyaret edecekler. Geceyi Çorum'da geçirecek olan konuklar, yarın ise Hıdırlık'ta bulunan türbeleri ziyaret edecek. Alacahöyük ve Boğazkale ziyaretinin ardından Ankara'ya hareket edecekler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*