İşte CHP'nin tam aday listesi

  • Giriş : 04.06.2007 / 17:49:00
  • Güncelleme : 04.06.2007 / 17:55:21

CHP, milletvekili aday listesini açıkladı. CHP'nin adaylarının tam listesi:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


ADANA 01 NEVİNGAYE ERBATUR

ADANA 02 MUSTAFA VURAL

ADANA 03 HULUSİ GÜVEL

ADANA 04 TACİDAR SEYHAN

ADANA 05 YILDIRAY ARIKAN

ADANA 06 UĞUR AKSÖZ

ADANA 07 ZÜLFİKAR DENİZ

ADANA 08 MEMET TURAN ÖZER

ADANA 09 MEKİN ŞAHİN

ADANA 10 AYHAN BARUT

ADANA 11 TURGAY DEVELİ

ADANA 12 AHMET SARI

ADANA 13 GÜRSEL DİLİÇIKIK

ADANA 14 ZAFER ŞAHİN

ADIYAMAN 01 ŞEVKET KÖSE

ADIYAMAN 02 MEHMET SELÇUK TABAK

ADIYAMAN 03 ALİ AĞCA

ADIYAMAN 04 MUSTAFA FIRAT

ADIYAMAN 05 MUSTAFA ASLAN

AFYON 01 HALİL ÜNLÜTEPE

AFYON 02 İSMET GÜLER

AFYON 03 ŞERİF CEYLAN

AFYON 04 KEMAL ŞEN

AFYON 05 VELİ CENGİZ

AFYON 06 ADNAN ÇELİK

AFYON 07 AHMET KAMİLOĞLU

AĞRI 01 AHMET KAYA

AĞRI 02 SAVCİ SAYAN

AĞRI 03 EROL SAMİ SARAYHANOĞLU

AĞRI 04 FEHMİ AYDIN

AĞRI 05 FIRAT ÖZBİLGİ

AKSARAY 01 AHMET NECDET PAMİR

AKSARAY 02 ÇİĞDEM AKBULUT YELMER

AKSARAY 03 İSMAİL HAKKI AÇIKALIN

AKSARAY 04 YUNUS YILDIZ

AMASYA 01 HÜSEYİN ÜNSAL

AMASYA 02 SEDAT ULUSOY

AMASYA 03 CİHAN SANCAK

ANKARA-1 01 ÖNDER SAV

ANKARA-1 02 EŞREF ERDEM

ANKARA-1 03 MEHMET EMREHAN HALICI

ANKARA-1 04 NESRİN BAYTOK

ANKARA-1 05 HAKKI SUHA OKAY

ANKARA-1 06 LEVENT GÖK

ANKARA-1 07 VELİ GÜNDÜZ ŞAHİN

ANKARA-1 08 HALİL ORHAN ÖZBEY

ANKARA-1 09 ADALET ÇEBİ

ANKARA-1 10 FARUK YAVUZ

ANKARA-1 11 ÖZGÜN ÖKMEN

ANKARA-1 12 HAKİ BÜLENT TANIK

ANKARA-1 13 KENAN ŞİMŞEK

ANKARA-1 14 İLYAS GÜVEN EROĞLU

ANKARA-1 15 DURSUN YILDIZ

ANKARA-2 01 YILMAZ ATEŞ

ANKARA-2 02 ZEKERİYA AKINCI

ANKARA-2 03 MÜCAHİT PEHLİVAN

ANKARA-2 04 TEKİN BİNGÖL

ANKARA-2 05 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN

ANKARA-2 06 MUSTAFA KEMAL KISACIKOĞLU

ANKARA-2 07 GÖKHAN GÜNAYDIN

ANKARA-2 08 MEHMET YURTSEVER

ANKARA-2 09 GÖKSEL DEMİRTAŞ

ANKARA-2 10 MÜSLİM SARI

ANKARA-2 11 MEHMET KEMAL OĞULTÜRK

ANKARA-2 12 İBRAHİM AKSÖZ

ANKARA-2 13 GALİP BAZENCİR

ANKARA-2 14 AYHAN KANGAL

ANTALYA 01 DENİZ BAYKAL

ANTALYA 02 HÜSNÜ ÇÖLLÜ

ANTALYA 03 OSMAN KAPTAN

ANTALYA 04 ATİLA EMEK

ANTALYA 05 TAYFUR SÜNER

ANTALYA 06 NAİL KAMACI

ANTALYA 07 TUNCAY ERCENK

ANTALYA 08 GÜRKUT ACAR

ANTALYA 09 ARİF BULUT

ANTALYA 10 NUSRET BAYAR

ANTALYA 11 RAİF KARAGÖZ

ANTALYA 12 İBRAHİM DEMİR

ANTALYA 13 MUZAFFER AYHAN

ARDAHAN 01 ENSAR ÖĞÜT

ARDAHAN 02 TAŞKIN AKTAŞ

ARTVİN 01 METİN ARİFAĞAOĞLU

ARTVİN 02 ADİL YAZAR

AYDIN 01 ÖZLEM ÇERÇİOĞLU

AYDIN 02 MEHMET FATİH ATAY

AYDIN 03 TAHİR YAMAN

AYDIN 04 HÜSEYİN YILDIZ

AYDIN 05 MEHMET SEMERCİ

AYDIN 06 BÜLENT TEZCAN

AYDIN 07 AHMET SÜMER GERMEN

AYDIN 08 MEHMET MESUT ÖZAKCAN

BALIKESİR 01 HÜSEYİN PAZARCI

BALIKESİR 02 ERGÜN AYDOĞAN

BALIKESİR 03 ALİ KEMAL DEVECİLER

BALIKESİR 04 LATİF COŞKUN

BALIKESİR 05 GÖKAY BACAN

BALIKESİR 06 ORHAN ÖZDEN

BALIKESİR 07 HALUK AHMET GÜMÜŞ

BALIKESİR 08 HÜSEYİN AKYÜZ

BARTIN 01 MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA

BARTIN 02 SABRİ AKTAŞ

BATMAN 01 HÜSEYİN YAŞAR

BATMAN 02 FUDAYIL YÜKSEL

BATMAN 03 HİKMET DURUŞ

BATMAN 04 MEHMET CAN TOPARLI

BAYBURT 01 NASİBİ HALİS ÖNAL

BAYBURT 02 ZEYNAL ACUN

BİLECİK 01 YAŞAR TÜZÜN

BİLECİK 02 NURCAN ÖZÇAKIR

BİNGÖL 01 MUSTAFA KURBAN

BİNGÖL 02 KAZIM ALINAK

BİNGÖL 03 MEHMET İLGEÇ

BİTLİS 01 EDİP SAFDER GAYDALI

BİTLİS 02 NECATİ GÖKSOY

BİTLİS 03 MEHMET SUBAŞI

BİTLİS 04 HASAN DALKIRAN

BOLU 01 YÜKSEL CEYLAN

BOLU 02 MEHMET KARAKAŞOĞLU

BOLU 03 SABRİ ERHENDEKCİ

BURDUR 01 RAMAZAN KERİM ÖZKAN

BURDUR 02 SÜLEYMAN SOLMAZ

BURDUR 03 YAKUP YILDIZ

BURSA 01 ONUR BAŞARAN ÖYMEN

BURSA 02 KEMAL DEMİREL

BURSA 03 ABDULLAH ÖZER

BURSA 04 MEHMET KÜÇÜKAŞIK

BURSA 05 ALİ NİHAT IRKÖRÜCÜ

BURSA 06 EMİR BİRGÜN

BURSA 07 CESİM ALPTEKİN

BURSA 08 ERDAL ALTUN

BURSA 09 DİNDAR SEZGİN

BURSA 10 MEHMET ERBABACAN

BURSA 11 HASAN İLTER

BURSA 12 MEHMET MORSÜNBÜL

BURSA 13 ONUR İÇER

BURSA 14 NEJAT YAHYA

BURSA 15 EFLATUN ÇELİK

BURSA 16 ABDULLAH BÜYÜKIŞIKLAR

ÇANAKKALE 01 AHMET KÜÇÜK

ÇANAKKALE 02 MUSTAFA SERDAR SOYDAN

ÇANAKKALE 03 TUYGAN ÇALIKOĞLU

ÇANAKKALE 04 BÜLENT ÖZ

ÇANKIRI 01 MEHMET AZİZOĞLU

ÇANKIRI 02 TANER KARAGÖZ

ÇANKIRI 03 MUHARREM DEĞİRMENCİ

ÇORUM 01 DERVİŞ GÜNDAY

ÇORUM 02 OSMAN SAMSUNLU

ÇORUM 03 ATİLLA KAĞAN DURAKLIOĞLU

ÇORUM 04 LEYLA ÖZHAN

ÇORUM 05 HÜSEYİN UÇAR

DENİZLİ 01 HASAN ERÇELEBİ

DENİZLİ 02 ALİ RIZA ERTEMÜR

DENİZLİ 03 MEHMET UĞUR NEŞŞAR

DENİZLİ 04 BİRSEN ÇELİK

DENİZLİ 05 BEKİR KAR

DENİZLİ 06 HÜSAMETTİN ATAMAN

DENİZLİ 07 NECDET YILMAZ

DİYARBAKIR 01 MESUT DEĞER

DİYARBAKIR 02 KAMİL AKAN

DİYARBAKIR 03 SIDDIK KARADENİZ

DİYARBAKIR 04 MEDENİ SEYREK

DİYARBAKIR 05 SİNAN TEKİN

DİYARBAKIR 06 MEMDUH GÜRCAN ÖZBAY

DİYARBAKIR 07 İLKNUR SAVCI

DİYARBAKIR 08 NAZIM TAŞ

DİYARBAKIR 09 AMAÇ ALTINTAŞ

DİYARBAKIR 10 MAHMUT ŞEVKETOĞLU

DÜZCE 01 SELAHATTİN OLCAR

DÜZCE 02 ZEKERİYA TOZAN

DÜZCE 03 CEMAL ÇAPAR

EDİRNE 01 RASİM ÇAKIR

EDİRNE 02 BİLGİN PAÇARIZ

EDİRNE 03 ABDÜZAZİZ ÇIKIKÇI

EDİRNE 04 MEHMET KARAGÖZ

ELAZIĞ 01 NAMIK KEMAL ŞİRİNOCAK

ELAZIĞ 02 ZÜLFÜ DOĞAN

ELAZIĞ 03 MEHMET FARUK ÜLGEN

ELAZIĞ 04 HÜLYA ÜLKÜ

ELAZIĞ 05 NAMIK KEMAL ÇANAKCI

ERZİNCAN 01 EROL TINASTEPE

ERZİNCAN 02 NEDİM AYRAN

ERZİNCAN 03 CELAL TÜRK

ERZURUM 01 ERBAŞAR ÖZSOY

ERZURUM 02 ERSAL BAKAN

ERZURUM 03 HAKAN KOÇ

ERZURUM 04 KÖKSAL VARLI

ERZURUM 05 AYDEMİR GEZGİN

ERZURUM 06 İSRAFİL AYYILDIZ

ERZURUM 07 OSMAN HATUNOĞLU

ESKİŞEHİR 01 HÜSEYİN TAYFUN İÇLİ

ESKİŞEHİR 02 FEHMİ MURAT SÖNMEZ

ESKİŞEHİR 03 MUHARREM ŞENEL

ESKİŞEHİR 04 AYHAN TÜRKSEVEN

ESKİŞEHİR 05 AYŞEGÜL ÜNÜGÜR

ESKİŞEHİR 06 NAFİ MAKAROÇ

GAZİANTEP 01 YAŞAR AĞYÜZ

GAZİANTEP 02 AKİF EKİCİ

GAZİANTEP 03 HASAN ÖZTÜRKMEN

GAZİANTEP 04 MEHMET GÖKDAĞ

GAZİANTEP 05 İRFAN KAPLAN

GAZİANTEP 06 LÜTFÜ DEMİR

GAZİANTEP 07 MAHMUT KOZBAŞ

GAZİANTEP 08 CAHİT ÇİRKİN

GAZİANTEP 09 NERİN TÜRKMEN

GAZİANTEP 10 MÜSLÜM UZUN

GİRESUN 01 EŞREF KARAİBRAHİM

GİRESUN 02 SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU

GİRESUN 03 GÜLTEKİN UZUNALİOĞLU

GİRESUN 04 CANAN DERVİŞOĞLU

GİRESUN 05 MURAT YILDIRIM

GÜMÜŞHANE 01 CEVAD UYANIK

GÜMÜŞHANE 02 TÜLİN YÜCEL

HAKKARİ 01 HAMİT ATLI

HAKKARİ 02 ABDULCEBAR YAKUPOĞLU

HAKKARİ 03 AHMET KORKMAZ

HATAY 01 FUAT ÇAY

HATAY 02 GÖKHAN DURGUN

HATAY 03 ABDULAZİZ YAZAR

HATAY 04 ADNAN ŞANVERDİ

HATAY 05 NAZIM KIRIK

HATAY 06 ALİ NİHAT BOZCUK

HATAY 07 ALİ KEMAL DENİZOĞLU

HATAY 08 YUSUF HAMİT CİVELEK

HATAY 09 YUNUS YILDIRIM

HATAY 10 MAHMUT BALCI

IĞDIR 01 YÜCEL ARTANTAŞ

IĞDIR 02 NURİ ALAGÖZ

ISPARTA 01 MEVLÜT COŞKUNER

ISPARTA 02 HALİL KAYGISIZ

ISPARTA 03 EYUP ERSOY

ISPARTA 04 HASAN ŞENOL

ISPARTA 05 MÜKERREM SELÇUK

İSTANBUL-1 01 İLHAN KESİCİ

İSTANBUL-1 02 ALGAN HACALOĞLU

İSTANBUL-1 03 AHMET TAN

İSTANBUL-1 04 AYŞE JALE AĞIRBAŞ

İSTANBUL-1 05 ALİ TOPUZ

İSTANBUL-1 06 BAYRAMALİ MERAL

İSTANBUL-1 07 FATMA NUR SERTER

İSTANBUL-1 08 ŞİNASİ ÖKTEM

İSTANBUL-1 09 MUSTAFA ZENGİN

İSTANBUL-1 10 AHMET SIRRI ÖZBEK

İSTANBUL-1 11 EMİN KORUR KALENDER

İSTANBUL-1 12 BERHAN ŞİMŞEK

İSTANBUL-1 13 ALİ KILIÇ

İSTANBUL-1 14 SÜLEYMAN ADİL ÖZKOL

İSTANBUL-1 15 FATMA DİLEK YARDIM

İSTANBUL-1 16 ESAT GÜNGÖR

İSTANBUL-1 17 ALİ ŞECAATTİN GÜNEY

İSTANBUL-1 18 MEHMET SALİH USTA

İSTANBUL-1 19 BASRİ BAYAR

İSTANBUL-1 20 HAYDAR EREN

İSTANBUL-1 21 DOĞAN KÜÇÜKEMRE

İSTANBUL-1 22 HAYDAR ACUN

İSTANBUL-1 23 YASEMİN KAYA

İSTANBUL-1 24 BİNALİ AĞAÇ

İSTANBUL-2 01 MEHMET SEVİGEN

İSTANBUL-2 02 MUSTAFA ÖZYÜREK

İSTANBUL-2 03 BİHLUN TAMAYLIGİL

İSTANBUL-2 04 SÜLEYMAN YAĞIZ

İSTANBUL-2 05 KEMAL KILIÇDAROĞLU

İSTANBUL-2 06 NECLA ARAT

İSTANBUL-2 07 ÇETİN SOYSAL

İSTANBUL-2 08 HASAN FEHMİ GÜNEŞ

İSTANBUL-2 09 ENGİN ÜNSAL

İSTANBUL-2 10 HÜSEYİN ASLAN

İSTANBUL-2 11 AHMET CEMAL SEYMEN

İSTANBUL-2 12 MUSTAFA KORAY YÜCEL

İSTANBUL-2 13 HAKKI SEVİM

İSTANBUL-2 14 DİDEM ENGİN

İSTANBUL-2 15 ŞULE BAŞÇIL

İSTANBUL-2 16 HIDIR TANRIVERDİ

İSTANBUL-2 17 HÜSEYİN ŞAHİN

İSTANBUL-2 18 SUAT TÜRK

İSTANBUL-2 19 SALİH GÖKTEPE

İSTANBUL-2 20 CEMAL AVCI

İSTANBUL-2 21 TANYEL TAYFUR

İSTANBUL-3 01 MUSTAFA ŞÜKRÜ ELEKDAĞ

İSTANBUL-3 02 HASAN MACİT

İSTANBUL-3 03 HÜSEYİN MERT

İSTANBUL-3 04 MEHMET ALİ ÖZPOLAT

İSTANBUL-3 05 ESFENDER KORKMAZ

İSTANBUL-3 06 SACİD YILDIZ

İSTANBUL-3 07 BİRGEN KELEŞ

İSTANBUL-3 08 ERDOĞAN TOPRAK

İSTANBUL-3 09 İSMET ATALAY

İSTANBUL-3 10 OSMAN NURİ BEDİR

İSTANBUL-3 11 ZEYNEP DAMLA GÜREL

İSTANBUL-3 12 MÜMİN TUĞLU

İSTANBUL-3 13 FETHİ AYBAR

İSTANBUL-3 14 ABDULLAH EMRE İLERİ

İSTANBUL-3 15 HÜSEYİN CAHİT YILDIRIM

İSTANBUL-3 16 FAHRİ VATANSEVER

İSTANBUL-3 17 HİKMET ÇELİK

İSTANBUL-3 18 ERHAN BOZAN

İSTANBUL-3 19 GÜLÜZAR KURT

İSTANBUL-3 20 CEM HAYDAR BEKTAŞ

İSTANBUL-3 21 ORHAN EROL

İSTANBUL-3 22 ZEHRA EYİCİL

İSTANBUL-3 23 YÜCEL ZARPER

İSTANBUL-3 24 RIZA KAYA

İSTANBUL-3 25 CEMAL KAYAOĞLU

İZMİR-1 01 ŞÜKRAN GÜLDAL MUMCU

İZMİR-1 02 HARUN ÖZTÜRK

İZMİR-1 03 BÜLENT BARATALI

İZMİR-1 04 ABDURREZZAK ERTEN

İZMİR-1 05 AHMET ERSİN

İZMİR-1 06 EKREM BULGUN

İZMİR-1 07 ERDAL KARADEMİR

İZMİR-1 08 RIFAT TURUNTAY NALBANTOĞLU

İZMİR-1 09 FAHRETTİN DEMİR

İZMİR-1 10 HÜSEYİN MUTLU AKPINAR

İZMİR-1 11 AYDIN ÖZCAN

İZMİR-1 12 UMUT ORKUN UĞRAŞ

İZMİR-2 01 KIVILCIM KEMAL ANADOL

İZMİR-2 02 OĞUZ OYAN

İZMİR-2 03 RECAİ BİRGÜN

İZMİR-2 04 MEHMET ALİ SUSAM

İZMİR-2 05 CANAN ARİTMAN

İZMİR-2 06 SELÇUK AYHAN

İZMİR-2 07 ERTAM ÖZEN

İZMİR-2 08 RAHMİ AŞKIN TÜRELİ

İZMİR-2 09 CENAP BÖRÜHAN

İZMİR-2 10 OSMAN MERT

İZMİR-2 11 MURAT BAKAN

İZMİR-2 12 SONGÜL GÖK

KAHRAMANMARAŞ 01 DURDU ÖZBOLAT

KAHRAMANMARAŞ 02 ALAİTTİN GÜLTEKİN YAZICIOĞLU

KAHRAMANMARAŞ 03 KİBAR ÖZDEMİR

KAHRAMANMARAŞ 04 SELİM SÜMEN

KAHRAMANMARAŞ 05 MEHMET ENGİZEK

KAHRAMANMARAŞ 06 SALMAN BAKAY

KAHRAMANMARAŞ 07 DOĞAN ARSLAN

KAHRAMANMARAŞ 08 VEYSEL YILMAZ

KARABÜK 01 İSMAİL YILMAZ

KARABÜK 02 CEVDET AKAY

KARABÜK 03 ERELİ ÖZBOZKURT

KARAMAN 01 YÜKSEL ATİK

KARAMAN 02 NERİMAN KÖSE

KARAMAN 03 AHMET İLERİ

KARS 01 SELAHATTİN FİLTEKİN

KARS 02 MUHAMMET ÜSTEBAY

KARS 03 ERDOĞAN ÇEÇEN

KASTAMONU 01 MEHMET YILDIRIM

KASTAMONU 02 MEHMET ALİ TOSYALIOĞLU

KASTAMONU 03 METİN GÖKCEN

KASTAMONU 04 ATİYYE MÜJGAN ALAGÖZ

KAYSERİ 01 MEHMET ŞEVKİ KULKULOĞLU

KAYSERİ 02 ALİ AYDIN

KAYSERİ 03 FEYZULLAH KESKİN

KAYSERİ 04 MUSTAFA OLCAYTO ÖZHAN

KAYSERİ 05 RECAMİ Bursa

KAYSERİ 06 VEDAT NALBANTOĞLU

KAYSERİ 07 MEHMET ERDOĞAN

KAYSERİ 08 ALİ PAŞA TAN

KIRIKKALE 01 ALİYE GÜNDÜZ

KIRIKKALE 02 İDRİS KILINÇKAYA

KIRIKKALE 03 HASAN BİÇER

KIRIKKALE 04 YILMAZ TUFAN

KIRKLARELİ 01 TURGUT DİBEK

KIRKLARELİ 02 TANSEL BARIŞ

KIRKLARELİ 03 İRFAN ALTINEL

KIRŞEHİR 01 MEHMET AKYÜREK

KIRŞEHİR 02 DERVİŞ AYDIN

KIRŞEHİR 03 DENİZ AKPINAR

KİLİS 01 HURŞİT ÇETİN

KİLİS 02 AHMET ÖZTÜRK

KOCAELİ 01 MEHMET CEVDET SELVİ

KOCAELİ 02 HİKMET ERENKAYA

KOCAELİ 03 CEVDET BARIŞ

KOCAELİ 04 İSAMETTİN AKKURT

KOCAELİ 05 MEHMET HİLAL KAPLAN

KOCAELİ 06 MAHİR DÖNMEZ

KOCAELİ 07 MÜZEYYEN TAN

KOCAELİ 08 SEMRA BAŞLAK

KOCAELİ 09 MUSTAFA TÜRKER

KONYA 01 ATİLLA KART

KONYA 02 RAHMİ BAŞTOKLU

KONYA 03 TUNAY İNCE

KONYA 04 SABRİ ARSLAN

KONYA 05 ORÇİN GÜNEY ÇALIK

KONYA 06 ARSLAN ÜSTÜNDAĞ

KONYA 07 HAKAN KUBALI

KONYA 08 İBRAHİM CİN

KONYA 09 NİMET ŞATIROĞLU

KONYA 10 HÜRRİYET OLGUN

KONYA 11 SERVET ÖZDEMİR

KONYA 12 SEHER AVŞAR

KONYA 13 ZEKİYE GÜNGÖR

KONYA 14 HÜSEYİN ÖZBEDEL

KONYA 15 HALUK ULUSAN

KONYA 16 AYŞE ÜNAL

KÜTAHYA 01 NİYAZİ DOĞANSOY

KÜTAHYA 02 İSMAİL TÜNÜR

KÜTAHYA 03 DURSUN UZUN

KÜTAHYA 04 ŞEREF HAN

KÜTAHYA 05 NEJDET GÜVEN

KÜTAHYA 06 GÖNÜL KILIÇ

MALATYA 01 FERİT MEVLÜT ASLANOĞLU

MALATYA 02 YUSUF KENAN DOĞAN

MALATYA 03 NİYAZİ ERGİN GÖKÇE

MALATYA 04 RAHMİ YÜCE

MALATYA 05 İLHAN DENİZ

MALATYA 06 GÜZİDE YILDIRIM

MALATYA 07 EKREM DERNEK

MANİSA 01 ŞAHİN MENGÜ

MANİSA 02 MUSTAFA ERDOĞAN YETENÇ

MANİSA 03 UFUK ÖZKAN

MANİSA 04 NURİ ÇİLİNGİR

MANİSA 05 ABDULLAH SAKA

MANİSA 06 MUSTAFA AKSOY

MANİSA 07 FEVZİYE GÜVEN

MANİSA 08 AYŞE DENİZ BAL

MANİSA 09 ÖZAY ERDOĞAN

MANİSA 10 FUNDA DOĞAN

MARDİN 01 MAHMUT DUYAN

MARDİN 02 YUSUF CİNDİOĞLU

MARDİN 03 ZEKİ EROĞLU

MARDİN 04 HÜSNÜ KARTAL

MARDİN 05 GEBRO TOKGÖZ

MARDİN 06 SELANİK DÜNDAR

MERSİN 01 İSA GÖK

MERSİN 02 VAHAP SEÇER

MERSİN 03 ALİ RIZA ÖZTÜRK

MERSİN 04 ALİ OKSAL

MERSİN 05 ALİ KOÇ

MERSİN 06 ABDURRAHMAN GÜNAY

MERSİN 07 OĞUZ FİDAN

MERSİN 08 HÜSEYİN ÇAMAK

MERSİN 09 MEHMET YÜKSEL BURKUTOĞLU

MERSİN 10 MEHMET ÇİÇEK

MERSİN 11 SEYİT ÖZANANAR

MERSİN 12 SÜHA ÖZEN

MUĞLA 01 FEVZİ TOPUZ

MUĞLA 02 GÜROL ERGİN

MUĞLA 03 ALİ ARSLAN

MUĞLA 04 EMRAH DOĞU

MUĞLA 05 FAHRETTİN ÜSTÜN

MUĞLA 06 MUSTAFA ÖZTÜRK

MUŞ 01 MEHMET ŞERİF ERTUĞRUL

MUŞ 02 MAŞALLAH DEVRİM

MUŞ 03 MEHMET TAN

MUŞ 04 GIYASETTİN GEÇER

NEVŞEHİR 01 BEKİR ÖDEMİŞ

NEVŞEHİR 02 KANİ ATASEVER

NEVŞEHİR 03 AHMET GÖKTAŞ

NİĞDE 01 ORHAN ERASLAN

NİĞDE 02 NACİYE YILMAZKARAOSMANOĞLU

NİĞDE 03 ÇİNAR TEKTEN

ORDU 01 RAHMİ GÜNER

ORDU 02 ADİL KARAOĞLANOĞLU

ORDU 03 AZİZ EKŞİ

ORDU 04 İRFAN YILDIZ

ORDU 05 SÜLEYMAN ÇELENK

ORDU 06 CEMİL GÖRMÜŞ

ORDU 07 METANET ÖZTÜRK

OSMANİYE 01 NECATİ UZDİL

OSMANİYE 02 ÜNAL KÖKSAL

OSMANİYE 03 İSMAİL HİLMİ SAYGILI

OSMANİYE 04 BAHA ÜNLÜ

RİZE 01 MEHMET HİKMET ASLANKAYA

RİZE 02 HAYRETTİN ŞATIROĞLU

RİZE 03 HACI ÖMER TİRYAKİ

SAKARYA 01 NECDET ÇAKAR

SAKARYA 02 NECMİ DEMİRCİ

SAKARYA 03 RAMAZAN ÖGE

SAKARYA 04 MÜJDAT İSKENDEROĞLU

SAKARYA 05 SEVGİ BAYAT

SAKARYA 06 MEHMET SELÇUK

SAMSUN 01 AHMET HALUK KOÇ

SAMSUN 02 SUAT BİNİCİ

SAMSUN 03 HAYATİ SOYLU

SAMSUN 04 MEHMET ATALAY

SAMSUN 05 FATMA NECİLE ÇOKAY

SAMSUN 06 CEVDET MAMATOĞLU

SAMSUN 07 SALİH BORA MUTLU

SAMSUN 08 ALİ FUAT AKER

SAMSUN 09 MUHİTTİN ERAKMAN

SİİRT 01 NEVAF BİLEK

SİİRT 02 SELAMET ÖZASLAN

SİİRT 03 ŞAKİR SULA

SİNOP 01 ENGİN ALTAY

SİNOP 02 HÜSEYİN KESKİN

SİNOP 03 İBRAHİM SAKABAŞ

SİVAS 01 MALİK ECDER ÖZDEMİR

SİVAS 02 ORHAN AKBULUT

SİVAS 03 BÜLENT RENDA DENİZ

SİVAS 04 KASIM DOĞAN

SİVAS 05 ALİ RIZA KARPINAR

SİVAS 06 HURŞİT İMREN

ŞANLIURFA 01 MAHMUT YILDIZ

ŞANLIURFA 02 AHMET ÖNCEL

ŞANLIURFA 03 MEHMET EMİN AKIL

ŞANLIURFA 04 SÜLEYMAN GÖK

ŞANLIURFA 05 AZİZ AYDINLIK

ŞANLIURFA 06 MEHMET ERKAN

ŞANLIURFA 07 BEHİYE TAVAŞ

ŞANLIURFA 08 MEHMET ALİ KAHRAMAN

ŞANLIURFA 09 ABDUREZAK YEŞİLDAĞ

ŞANLIURFA 10 REŞİT TARTIŞ

ŞANLIURFA 11 İSA SEZGİN

ŞIRNAK 01 NEŞET ÖKTEN

ŞIRNAK 02 KAMİL İLHAN

ŞIRNAK 03 MEHMET SADİK DEMİRSOY

TEKİRDAĞ 01 ENİS TÜTÜNCÜ

TEKİRDAĞ 02 FAİK ÖZTRAK

TEKİRDAĞ 03 ÜNAL BAYSAN

TEKİRDAĞ 04 FEDAHİ GÜVEN

TEKİRDAĞ 05 EGEMEN GÜNGÖR

TOKAT 01 ORHAN ZİYA DİREN

TOKAT 02 FERAMÜZ ŞAHİN

TOKAT 03 MUSA KAYGUSUZ

TOKAT 04 ALİ YAŞAR EZGİN

TOKAT 05 ALİ KIYAK

TOKAT 06 FEDAİ TOYRAN

TOKAT 07 BİRGÜL NASIROĞLU KARA

TRABZON 01 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ

TRABZON 02 ŞEVKET ARZ

TRABZON 03 CAFER HAZAROĞLU

TRABZON 04 MUHARREM ŞAHİN

TRABZON 05 NECİP YILDIZ

TRABZON 06 DAVER BATU

TRABZON 07 YAŞAR EMİN

TRABZON 08 HİLMİ SARAL

TUNCELİ 01 VAHDET SİNAN YERLİKAYA

TUNCELİ 02 BEKİR GÜNDOĞAN

UŞAK 01 OSMAN COŞKUNOĞLU

UŞAK 02 NAFİZ ÖZKAN

UŞAK 03 BEYHAN DEMİREL

VAN 01 ŞERİF BEDİRHANOĞLU

VAN 02 PAŞA KURŞUNLUOĞLU

VAN 03 ABDURRAHMAN TURAN

VAN 04 AYNUR ÇİLİNGİR

VAN 05 SUAT DİNÇER

VAN 06 SELÇUK BAYRAKTAR

VAN 07 GÖKSEL YAYCI

YALOVA 01 MUHARREM İNCE

YALOVA 02 CEVDET BEKLER

YOZGAT 01 LÜTFULLAH KAYALAR

YOZGAT 02 YAVUZ AKSOY

YOZGAT 03 EMİN KOÇ

YOZGAT 04 KAZIM ELİAÇIK

YOZGAT 05 MUSTAFA BULUT

YOZGAT 06 NAZİF ATİLA TAFLIOĞLU

ZONGULDAK 01 ALİ KOÇAL

ZONGULDAK 02 ALİ İHSAN KÖKTÜRK

ZONGULDAK 03 İLKER ÖNCEL

ZONGULDAK 04 CEM PAPİLA

ZONGULDAK 05 BUKET MÜFTÜOĞLU.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious