İşte Çömez'in son görüntüleri

İşte Çömez'in son görüntüleri.19711
  • Giriş : 14.03.2009 / 06:00:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 15:24:21

2.iddianamede adı geçtiği iddia edilen Turan Çömez hakkında yakalama emri çıkartıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Ergenekon soruşturması kapsamında hakkında yakalanma emri çıkarılan eski Milletvekili Turhan Çömez, uzun süredir bulunduğu İngiltere'de son olarak görüntüledi. Söz konusu görüntüleri birkaç gün önce Londra'da çekti.

AK Parti eski vekili Çömez, Ergenekon Soruşturması çerçevesinde gözaltına alınmak istenmiş ancak Çömez'in "dil eğitimi" için İngiltere'nin başkenti Londra'ya gittiği ortaya çıkmıştı. Çömez gözaltına alınma girişiminden bu yana ülkeye dönmedi. Bununla birlikte Çömez'in İngiltere'de oturum için başvuru da yaptığı iddia edilmişti. Ancak Çömez bu iddiaları reddetmişti. Ergenekon soruşturmasında 2. iddianamede açıklanırken Turhan Çömez'in ismi bu iddianamede de yer almıştı.

Londra'da eğitim gören Çömez'i hafta başında okuldan çıkarken görüntüledi. Sırtında okul çantasıyla dikkat çeken Çömez, kameraya önce biraz tedirgin şekilde bakıyor. Muhabirimizin sorusu üzerine, rahat bir tavırla "Dersten yeni çıktım, teşekkür ederim." cevabını veriyor. Ardından Londra metrosuna doğru yürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*