İşte Cumhurbaşkanlığı stratejisi

  • Giriş : 14.01.2007 / 00:00:00

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan kurmaylarını uyardı. Partisinin MKYK sında konuşan Başbakan "Bizim için Köşk seçimi değil Türkiye'nin geleceği önemli. Kurulan tuzağa düşmemeliyiz" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Başkent'in değişmeyen gündemi Cumhurbaşkanlığı seçimine değinen Başbakan Erdoğan, kurmaylarına sakin olun çağrısında bulundu.

Başbakan "Köşk seçimiyle ilgili kurulan tuzağa düşmeyeceğiz" dedi
Başbakan Erdoğan MKYK üyelerine ‘Bizim için köşk seçimi önemli değil, Türkiye'nin geleceği daha önemli. Köşk seçimini genel seçim havasına sokmak isteyenler var ama bu tuzağa düşmeyeceğiz’’ dedi

Çankaya ile ilgili stratejilerini belirlediklerini de söyleyen Başbakan Özne'yi yani Cumhurbaşkanı adaylarını Nisan ayından önce açıklamayacaklarını tekrarladı. Başbakan, "Cumhurbaşkanlığı için gerekirse bir kardeşimizi öneririz olur biter" dedi.

AK Parti, genel seçimlere 11 ay kala, seçim politikasını da oluşturmaya başladı. AK Parti kalan sürede tanıtıma büyük ağırlık verecek. Medya Tanıtım, Halkla İlişkiler ve Arge birimlerine talimat veren Başbakan, özellikle sosyal politikalarının vatandaşlara daha iyi anlatılmasını istedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious