İşte Demirören'in uğuru!

İşte Demirören'in uğuru!.9826
  • Giriş : 19.05.2009 / 09:05:00

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, “uğur”a olan inancı her geçen gün artıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ceza aldığı günlerde, maçları locadan seyreden ve takımının başarılı olması üzerine bunu devam ettiren Demirören'in, bunun dışında çeşitli inanışları da bulunuyor.

Şeref tribünündeki koltuğunda oturmayıp, karşılaşmaları sürekli locadan izleyen Başkan Demirören, Ankara deplasmanında da bu geleneğini devam ettirdi. Karşılaşmayı ayakta yönetici ve arkadaşlarıyla birlikte izleyen Başkan Yıldırım Demirören'in karşılaşma süresince bir hayli heyecanlı olduğu gözlendi.

Ernst'in attığı ikinci gole bir hayli sevinen siyah-beyazlıların patronu, beraberindeki arkadaşlarıyla kucaklaştıktan sonra, “Herkes yerine, maç sonuna kadar kimse yerinden kıpırdamasın” diyerek uğur yaptığı öğrenildi. Başkan Demirören'in localardan izlediği maçlarda yönetim kurulu üyesi Mario Berk'in yanı sıra, kongre üyelerinden Orhan Ertanhan ve Üsküdar Beşiktaşlılar Cemiyeti Başkanı Cengiz Zülfikaroğlu'nu yanından ayırmaması da dikkat çekti.

'İş İnönü'de biter'

Başkanın diğer bir uğuru olan annesinin okuduğu taşı da sürekli yanında taşıdığı , her gol sonrasında taşı öperek cebine koyduğu da kaydedildi. Bobo'nun attığı son golden sonra bir hayli rahatlayan Başkan Demirören'in yanındaki arkadaşlarına, “Mutlu sona doğru adım adım gidiyoruz, az kaldı. Biraz daha sabırlı olalım, hep birlikte rahatlayacağız. Bu iş İnönü'de biter. Denizli maçına kalacağını sanmıyorum. İki rakibimizin de puan kaybedebileceği hafta. İnşallah şampiyonluk turunu İnönü'de atacağız. Hep bunun özlemi içindeyim” diye konuştuğu öğrenildi.

Ankaragücü Başkanı Cengiz Topel Yıldırım, maç bitiminde Başkan Yıldırım Demirören'i galibiyetten dolayı kutladı, “ Hayırlı olsun” diyerek jest yaptı. Başkan Demirören bunun üzerine Yıldırım'a, “Allah yardımcınız olsun” karşılığını verdi.

Siyah - beyazlı kulübün başkanının, Ankara kampında tesis konusunda kendilerine her türlü kolaylığı sağlayan Gençlerbirliği Yönetimi ve teknik heyetine teşekkür ettiği öğrenildi.

Milliyet

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*