İşte Fener'in 5 gözdesi

İşte Fener'in 5 gözdesi .8769
  • Giriş : 31.07.2007 / 12:17:00

Fenerbahçe'nin öncelikli hedefi Adriano veya Ronaldo'yu renklerine katmak. B planında ise Zigiç, Nihat ve Carew var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bu futbolcuların hepsi de Fenerbahçe'de oynamak istiyor. Ancak ünlü forvetlerin bonservis ücretleri el yakıyor..

Süper bir golcüyü renklerine katarak Avrupa'yı sarsmayı planlayan Fenerbahçe, İtalya, İspanya ve İngiltere'ye çıkarma yaptı.

Fenerbahçe Asbaşkanı Murat Özaydınlı, Adriano ve Ronaldo'nun transferleri için İnter ve Milan ile temas halinde. Özaydınlı'nın iki futbolcuyu da ikna ettiği ancak kulüpleri ile fiyat konusunda henüz anlaşamadığı kaydedildi. Fenerbahçe'nin öncelikli hedefi, Adriano veya Ronaldo'yu kadrosuna katmak. Ancak B planını da devreye sokan sarı-lacivertliler, İspanya ve İngiltere'de de transfer için adeta bir üs kurdu.

Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu da Nikola Zigiç ve Nihat Kahveci transferleri için İspanya'da temaslarını sürdürüyor. Fenerbahçe'nin bonservisi çok yüksek olan Zigiç için Racing Santander'e Appiah artı para önerdiği, Nihat Kahveci için de Villarreal'in Fenerbahçe'den Lugano'yu istediği öğrenildi. Asbaşkan ve Dış İlişkiler Sorumlusu Neşet Yalçın'ın da John Carew için Aston Villa kulübü ile görüşme halinde olduğu belirtildi. Fenerbahçe, forvet transferini Şampiyonlar Ligi ön eleme turunda oynayacağı karşılaşmaya kadar gerçekleştirmek istiyor.

AS: Fenerbahçe Zigiç için yarışıyor
İspanya'nın AS gazetesinin haberine göre Fenerbahçe, Zigiç için Werder Bremen ve Manchester City takımları ile yarışıyor. Racing Santander ise Nikola Zigiç için bonservis bedelini 20 milyon euro olarak belirlerken, Fiorentina'nın 12 milyon euro'luk teklifini geri çevirmişti. İspanyol kulübünün, Zigiç için Fenerbahçe'nin önerdiği Appiah artı para teklifini kabul edebileceği belirtiliyor. Zigiç transferini özellikle Kezman çok istiyor.

NiHAT TEKLiFi
İspanya'nın Provence gazetesi ise Lugano'yu transfer etmek isteyen Villarreal'in, bu futbolcuya karşılık Fenerbahçe'ye Nihat Kahveci'yi teklif ettiğini yazdı. Gazete, Villarreal'in hocası Pellegrini'nin Lugano'yu Sao Paulo'dan beri takip ettiğini ve Uruguaylı yıldız için Nihat'tan bile vazgeçmeye hazır olduğunu vurguladı.

FOTOMAÇ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious