İşte G.Saray'ın hedefi!

İşte G.Saray'ın hedefi!.18440
  • Giriş : 28.02.2009 / 09:39:00

Galatasaray başkanı Adnan Polat, G.Saray'ın hedefini açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bordeaux zaferini Galatasaraylılar Derneği´nde kutlayan Başkan Adnan Polat, 'İkinci UEFA Kupası´nı Saracoğlu´nda kaldıracağız´ iddiasında bulundu.

Sabri'nin füzesi UEFA'da manşet oldu!Yorum Yaz Arkadaşına Gönder YazdırFacebook'ta Paylaş Çifte kutlama yapıldı
Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat Bordeaux galibiyetini Galatasaraylılar Derneği'nde kutlarken, taraftarlara da mesaj vermeyi ihmal etmedi; “Bu yolun sonu Kadıköy'dür.” Maçın bitmesiyle beraber Galatasaraylılar Derneği'ne 2. Başkan Mehmet Helvacı, Futbol komitesi sorumluları Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ'la birlikte gelen Başkan Adnan Polat, dernek üyelerinin sıcak ilgileriyle karşılaştı. Bordeaux galibiyetini kadeh kaldırarak kutlayan Başkan ve ekibi, üyelerle sıkı bir sohbete daldı.

'2.'lik hedeflenemez'

Polat üst üste gelen sorulara, “Ben uzun yıllardır Galatasaray'ın içindeyim, hiçbir zaman ikinciliği hedefleyerek bir mücadeleye girmedim. Galatasaray'ın da mücadele ettiği her alanda şampiyonluk kovalamasını istiyorum. Avrupa Kupaları'nda Türkiye'nin lokomotif takımıyız. Bu sene de UEFA Kupası'nda güzel bir seri yakaladık. Şampiyonluğa yakışır bir Futbol sergiliyoruz. 2000 yılında da böyle nefes nefese finallerle şampiyonluğa ulaşmıştık. Bu sene de Saracoğlu Stadı'nda kupayı kaldıracağız” cevabını verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*