İşte gerçek Kayserispor bu

İşte gerçek Kayserispor bu.12668
  • Giriş : 13.12.2008 / 20:08:00

Kayserispor teknik direktörü Tolunay Kafkas, 2-0 galip geldikleri İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında gerçek kimliklerini bulduklarını belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kafkas, maç sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, 4 hafta berabere kaldıktan sonra ligin güçlü takımlarından olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u 2 farklı yenmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Maçın ikinci yarısında üreten ve daha iyi oynayan takım görüntüsü içinde olduklarını kaydeden Kafkas, şunları söyledi:

''Maçın ikinci yarısında üreten ve daha iyi oynayan takım bizdik. Bizim gerçek kimliğimiz bu. Bir takım sıkıntılar yaşıyoruz. Talihsiz sakatlıklar ve hastalıklar yakamızı bırakmıyor. Ancak, özellikle genç oyuncuların performansından son derece memnunum. Biraz daha sabırlı olursak, bu oyuncular Kayserispor'un yıldızı olacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor teknik direktörü Abdullah Avcı da, karşılaşmanın ilk yarısında iki takım açısından da dengeli bir oyun olduğunu, fazla pozisyon bulunamadığını kaydetti.

Gol yiyene kadar oyunun kontrolünü ellerinde tuttuklarını, ancak gol yedikten sonra oyunun Kayserispor lehine değiştiğini ifade eden Avcı, ''Oyunu çevirmek için gerekli hamleleri yapamadık ve mağlup olduk. Kocaelispor maçı bizim için hedef maçı niteliğinde. Bu maçı kazanıp, devre arasını iyi değerlendirmek istiyoruz'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*