İşte haftada 17 tekrarı yayınlanan dizi

İşte haftada 17 tekrarı yayınlanan dizi.14915
  • Giriş : 16.03.2009 / 22:35:00

Türk televizyon tarihi son dönemde ilginç bir rekora imza atıyor. Çünkü ekranların bu dizisinin haftada 17 kez tekrarı yayınlanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik


'Bez Bebek' dizisinin haftada 17 kez tekrarının gösterildiğini biliyor musunuz? İşte oyuncuların tekrarla ilgili esprileri

Haberturk'te Saba Tümer'in konukları, Fox TV'de yayınlanan 'Bez Bebek' dizisinin oyuncuları Oya Aydoğan, Evrim Akın, Mehmet Usta ve Tan Sağtürk idi.

Fox TV'yi ne zaman açsa karşısında Bez Bebek dizisinin tekrarını izleyenler Facebook'ta gruplar bile kurmuşlar. Bir izleyicinin "Facebook'ta tekrarları yayınlanmasın" grubu kurduklarıyla ilgili mesaj üzerine Evrim Akın, "Bez Bebek'ten nefret edenler grubu, Allah belasını versin diyenler grubu bile var" diye konuştu.

Haftada 17 kez tekrarlanan dizinin yeni bölümünün hangisi olduğunu bile karıştırıldığını söyleyen oyuncular bu durumu da tiye aldılar.

Tan Sağtürk, "Bez Bebek TV oldu. Bez Bebek TV, Fox TV dizisini yayınlıyor" diye konuştu.

Bu sırada Saba Tümer'in "Ne kadar yayınlanırsa yayınlansın sizin cebinize giren çıkan aynı mı?" sorusu üzerine Evrim Akın'ın yanıtı da çok güldürdü: "Bize tek giriyor zaten, bir kere!"

Tümer'in diziyi hiç izlemediğiyle ilgili sözlerine de Mehmet Usta'nın yanıtı da pek manidardı: "650 bölüm tekrar etmiş bir diziyi seyretmiş olmanız gerçekten ilginç!"

Tan Sağtürk'ün bu sözlere yorumu da "Sizin evde Fox yok herhalde" oldu.

Saba Tümer, gündüz pek televizyon izlemediğini söyleyince Mehmet Usta, "Biz her saatte varız. Şimdi açalım yine vardır. Sahur özel Bez Bebek var mesela" dedi.

Oya Aydoğan ise bu durumla ilgili sıkıntılarını kanalın yöneticilerine de ilettiklerini ifade etti.

Tüm bu esprili konuşmalardan sonra Tan Sağtürk, Youtube'da yaptığı araştırmalarda, 'Bez Bebek' ile ilgili videoların tıklanma sayısının bütün dizilerden daha fazla olduğuna dikkat çekti.

Mehmet Usta da "Biraz da insaflı da olmak lazım. Çocuklar bir masalı 500 bin kere dinleyebilir. Aynı masalı artık ezbere söylüyorlarmış" diye konuştu.

Evrim Akın ise bu kadar çok tekrarın işin uzun süre gitmesine olumsuz bir etki yapmasını istememelerinden kaynakladığını belirtti ve "Çabuk tükenmesin, insanları bıktırmayalım aslında" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*