İşte İsmail Güneş'in son görüntüleri

İşte İsmail Güneş'in son görüntüleri.8566
  • Giriş : 01.04.2009 / 07:50:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 15:54:28

İHA muhabiri İsmail Güneş'in donmamak için 4 ceketi üst üste giydiği ortaya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:İHA MUHABİRİ İSMAİL GÜNEŞ'İN CENAZESİ MEMLEKETİ SİVAS'A GÖNDERİLDİ

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun da içinde bulunduğu helikopterin düşmesi sonucu hayatını kaybeden İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabiri İsmail Güneş'in cenazesi kara yolu ile memleketi Sivas'a gönderildi.

İsmail Güneş'in dün öğle saatlerinde Jandarma Özel Harekat arama kurtarma timleri tarafından bulunduğu yerden alınarak otopsi yapılmak üzere Kahramanmaraş Devlet Hastanesi morguna kaldırılan cenazesi Adana Adli Tıp Kurulu heyeti tarafından dün gerçekleştirilen otopsinin ardından bu sabah ambulansla memleketi Sivas'a gönderildi.

İsmail Güneş'in cenazesini almaya, Almanya'da yaşayan ağabeyi Mustafa Güneş ile eniştesi Mehmet Kızgın geldi. Kahramanmaraş Valisi Mehmet Niyazi Tanılır, Garnizon Komutanı Albay Sezai Akgün ve Emniyet Müdürü Necdet Çelikbilek hastaneye gelerek İsmail Güneş'in cenazesini uğurladı.

Vali Tanılır, çok olağanüstü bir 5 gün geçirdiklerini belirterek, ''çok elim bir kaza oldu. Hepimiz büyük bir üzüntü yaşadık. Olağanüstü bir çalışma yapıldı. Bütün kurumlar ellerinden gelen gayreti gösterdi. Başta Yazıcıoğlu olmak üzere hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum'' dedi.

SOĞUKTAN KORUNMAK İÇİN 4 CEKETİ ÜST ÜSTE GİYMİŞ

Bu arada,helikopterin düşmesinin 5 gün sonra cesedi bulunan İHA Muhabiri İsmail Güneş'in soğuktan korunmak için 4 ceketi üst üste giydiği bilgisine ulaşıldı.

Sadece sol ayak bileğinin kırık olduğu tespit edilen Güneş'in kesin ölüm sebebinin bilirkişi heyetinin çalışmaları sonucu hazırlanacak raporda belirtileceği kaydedildi.

İSMAİL GÜNEŞ'TEN GERİYE YÜREK SIZLATAN BU GÖRÜNTÜLER KALDI

İhlas Haber Ajansı (İHA), muhabiri İsmail Güneş'in yürekleri dağlayan son görüntülerini yayınladı.


İSMAİL GÜNEŞ KİMDİR?


15 Şubat 1975 tarihinde Sivas'ta doğan İhlas Haber Ajansı muhabiri İsmail Güneş, 1994 yılında Sivas Hacı Mehmet Sabancı Lisesi'nden mezun oldu.

9 yıldır İhlas Haber Ajansı'nda Sivas muhabiri olarak görev yapan Güneş, evli ve Tuluğhan ve Çağan'ın babasıydı. İsmail Güneş, Sarı Basın Kartı sahibiydi.

İHA: ACIMIZ ÇOK BÜYÜK

İhlas Haber Ajansı Genel Müdürü Fevzi Kahraman muhabirleri İsmail Güneş'in acı ölümü sonrası şu mesajı yayınladı:

"İhlas Haber Ajansı Sivas muhabiri İsmail Güneş, son nefesine kadar habercilik görevini yaptı. Bütün Türkiye onu helikopter kazasını duyuran sesiyle hatırlayacak.

İHA da 10 yılı bulan heyacanlı bir haber koşusunu Kahramanmaraş dağlarında elim bir helikopter kazasın da noktaladı.

İsmail Güneş'in canı pahasına Kahramanmaraş'ın geçit vermez Karlı BERİT dağlarına diktiği İHA bayrağını dalgalandırmak benimle birlikte bütün İHA çalışanlarının boynunun borcudur.

Bütün İHA çalışanlarının başı sağ olsun.

Mekanın cennet olsun İsmail.

FEVZİ KAHRAMAN

İHLAS HABER AJANSI GENEL MÜDÜRÜ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*