İşte son Aslan adayı: Constantin

  • Giriş : 19.08.2006 / 00:00:00

Eric Gerets, Adnan Sezgin ve Tunca Hazinedaroğlu önceki gün Bosna Hersek’te değil, Romanya’daydı. Üçlünün hedefindeki isim de Diarra değil, Rapid Bükreş’in ön liberosu Marius Marcel Constantin’di.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Üçlünün hedefindeki isim de Diarra değil, Rapid Bükreş’in ön liberosu Marius Marcel Constantin’di
Fransız’la hiç işleri yok!

Gravesen, Vogel ve Diarra atakları sonuçsuz kalan Galatasaray Yönetimi, teknik heyetin ısrarla istediği ön libero adaylarına birini daha ekledi. Yazılanların aksine; Bosna Hersek’e değil Bükreş’e giden teknik direktör Eric Gerets, Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ve yönetici Tunca Hazinedaroğlu; Bosna Hersek-Fransa maçında Diarra’yı değil, Romanya-Kuzey İrlanda Ümit Milli karşılaşmasında Marius Marcel Constantin’i izledi.

Başkan Razvan, menacer İlie

THY’nin 08.25 uçağı ile Romanya’ya giden üçlü, A Milli Takım’a en yakın aday olarak gösterilen Constantin’i takip ederken, Gerets’in yakın arkadaşı olan National Bükreş’in eski başkanı Gino İorgulescu da onlara eşlik etti. Belçikalı hocanın olumlu rapor vermesi halinde taraflar arasında pazarlıklar başlayacak. Masada ise iki tanıdık isim olacak: Rapid Bükreş Başkanı Razvan Lucescu, Constantin’in menaceri Adrian İlie...

KİMDİR?

Doğum tarihi: 25.10.1984
Doğum yeri: Braşov
Boyu: 1.85, Kilosu: 80
Oynadığı takımlar: Rostavarul Braşov,
Amvo Ghimbav, FC Ghimbav,
FC Brasov, Rapid Bükreş
Romanya Ligi karnesi:
78 maç, 1 gol

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious