İşte ünlülerin gençlik formülü

İşte ünlülerin gençlik formülü .9540
  • Giriş : 19.09.2007 / 14:02:00

Ünlüler güzel görünmek için ilginç yöntemlere başvuruyor. Yüzüne basur kremi süren de sodayla yıkanan da var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

NÜKHET DURU: MAYDANOZ SUYU İÇİYOR

52 yaşındaki sanatçı her gün aynı saatte yatıyor. Akşam yemeği yemiyor. Sakatatı ağzına bile sürmüyor. Günde bir litre maydanoz suyu içiyor.

SEDA SAYAN SALATALIK MASKESİ YAPIYOR

Haftanın 7 günü masaj yaptıran sanatçı cildine, çay buğusu ve salatalık maskesi yaptırıyor. Seda Sayan uykusuna da çok dikkat ediyor.

YEŞİM SALKIM YÜZÜNÜ SODA İLE YIKIYOR

Pürüzsüz cildiyle her zaman beğeni kazanan Yeşim Salkım şimdiye kadar hiç estetik operasyon geçirmedi. Salkım, her sabah yüzünü zeytinyağlı sabun ile yıkıyor. Haftanın iki günü de soda ile yüzünü duruluyor. Gece yatarken mutlaka 'Acıbadem Kremi' sürüyor.

DEMET AKALIN KEÇİ BOYNUZU PEKMEZİ YİYİYOR

37 yaşındaki Demet Akalın sebze, meyve ve lifli gıdalarla besleniyor. Şarkıcı her sabah keçi boynuzunu kaynatıp suyunu içiyor. Akalın, haftada üç gün tempolu şekilde, en az 3'er kilometre yürüyüş yapmaya da özen gösteriyor.

EBRU ŞALLI SEMİZOTU YİYOR

Bir çocuk annesi Ebru Şallı, günde iki saat mutlaka spor yapıyor. Ünlü manken mutlaka her gün 250 gram çiğ semiz otu yiyor.

EBRU AKEL YÜZÜNE BASUR KREMİ SÜRÜYOR

Sunucu Ebru Akel, gözaltında oluşan şişlik ve morlukları gidermek için hemoroit (basur kremi) sürüyor. Ayrıca, gençliğini ve kilosunu koruyabilmek için her gün 3 litre su içiyor. Yüzünü her zaman soğuk suyla yık ıyor. Güneş koruyucu sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious