İşte Volkan'ın raporu!

İşte Volkan'ın raporu!.7700
  • Giriş : 16.04.2009 / 23:44:00

Fenerbahçe Kulübü, PFDK'ya sevk edilen Volkan Demirel ile ilgili sağlık raporunu açıkladı!..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fenerbahçe Kulübü, olaylı Galatasaray derbi maçında yaptığı hareket nedeniyle Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilen kalecisi Volkan Demirel ile ilgili sağlık raporunu açıkladı.

Fenerbahçe Kulübü'nün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, Ali Sami Yen Stadı'nda 12 Nisan'da oynanan karşılaşmada, Volkan'ın, "Edep yerlerini tutarak rakip takım taraftarını tahrik ettiğine" yönelik yorumların gerçeği yansıtmadığının, 15 Nisan'da Acıbadem Hastanesi'nden alınan radyoloji raporuyla görüldüğü ifade edildi.

Kulüp doktoru Piyer Arzuman'ın raporla ilgili yorumuna da yer verilen açıklamada, "Doktorumuz Piyer Arzuman, Pelvik MR ve yüzeysel doku utrasonografisini kapsayan radyoloji raporunu resmi sitemize yorulmamıştır. Buna göre, raporda kalecimiz Volkan Demirel'in, sağ ve sol kasık bölgesinde eskiden kalma kronik kısmi yırtık bulgular ve 1. derecede kas zorlanmaları ile akut, yani Galatasaray maçında oluşmuş kas zorlanmaları bulguları görülmektedir. Kalecimizin, maçın o dakikalarında ağrıyan bölgesine müdahale etmek için yaptığı hareketler ve bu yönde kamuoyuna verdiği ifade, böylelikle bu raporla da desteklenmektedir" denildi.

Kulübün resmi internet sitesinde, hastaneden alınan raporun fotokopisi de yer aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*