İşten evine giden kadının çantasını alıp bıçakladılar

  • Giriş : 21.12.2005 / 00:00:00

Evine giden kadına saldıran 3 kişi, içinde bir miktar para, cep telefonu, kredi kartı ve kimlik bulunan çantayı alarak kaçmayı başardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İzmir'in Karşıyaka ilçesi Örnekköy semtinde işten çıktıktan sonra evine dönen Nezihe Korkankorkmaz (38), oturduğu apartmanın girişinde kimlikleri henüz belirlenemeyen 3 kişi tarafından bıçaklanarak hastanelik edildi. Kadının çantasını çalan gaspçılar kayıplara karıştı.
Karşıyaka İskelesi'nde bulunan İzelman'a ait Kenkart dolum gişesinde çalışan bir çocuk annesi Korkankorkmaz, mesaisinin bitmesinin ardından gişeyi kapatarak evine gitmek için yola çıktı.

Otobüsten inenek yürüyen Korkankormaz, Elit Sitesi 7448/8 Sokak 23 numaradaki evinin önünde saat 23.30 sıralarında yolunu kesen, yüzleri kar maskeli 3 kişinin saldırısına uğradı.

Eli bıçaklı saldırganlara direnen Korkankorkmaz, bıçaklanarak yaralandı. Evine giden kadına saldıran 3 kişi, içinde bir miktar para, cep telefonu, kredi kartı ve kimlik bulunan çantayı alarak kaçmayı başardı.

Sesler üzerine dışarıya çıkan apartman sakinleri, yerde kanlar içinde yatan Nezihe Korkankorkmaz'ı görünce cankurtaran çağırdı ve polise haber verdi. Karşıyaka Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan Korkankorkmaz'ın hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Korkankorkmaz'ın eşi Şevket Korkankorkmaz da 3 gaspçının bir an önce yakalanmasını istedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious