İstikbal Erzurum'da

  • Giriş : 02.07.2006 / 00:00:00

İstikbal Erzurum'da 4. mağazasını dua, konser ve ışık şovuyla açtı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Cumhuriyet Caddesi'nde açılışı yapılan törene İstikbal Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aslan, Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak ve konuk sanatçılar Ayhan Dilan, Ercan Akışık, İbrahim Erkal katıldı.

Törende konuşma yapan İstikbal Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aslan, "Mağazamız 3750 metrekare kapalı alana sahip, bu alanın 2500 metre karesi kullanılıyor. Grup şirketlerdeki personal sayımız ise 105 iken yeni mağazamızla 125'e ulaşmıştır" dedi.

Sektöre ve halka en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçladıklarını belirten Aslan, "Kalite anlaşılmaz yaşanır ilkesi ile yola çıktık. Çeşitlerimizli bir dünya markası olma yolunda ilerliyoruz. Mağazamızın yapımında emeği geçen herkese çok teşekkür ederim." diye konuştu. Konuk sanatçıların yer aldığı açılışa ilgi büyüktü.

Açılış öncesi konuşma yapan Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak, "5 yıldan beri hizmet veriyoruz. Erzurum'da 4 Türkiye'de 987 mağazamız bulunmakta, müracaat yaptığımız diğer alanlarında açılışını artıracağız" şeklinde konuştu.

Açılış, İstikbal Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aslan, Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak tarafından yapıldı. Ayrıca gece boyunca havai fişek ve Işık şovları ile sürdü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious