İşyerine kilitlenen kadını itfaiye kurtardı

İşyerine kilitlenen kadını itfaiye kurtardı.17119
  • Giriş : 10.06.2009 / 09:33:00

Başkent'te bir iş yerinde mahsur kalan ve gece geç saatlerde yardım isteyen kadın, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı. Eli kanlar içerisindeki kadının, nasıl mahsur kaldığı ve elinin neden kanadığı öğrenilemedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İlginç olay, Yenimahalle İvedik Organize Sanayi 29 Cadde 517 sokaktaki bir iş yerinde meydana geldi. İddiaya göre, Ebru G. akşam saatlerinde sebebi henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı iş yerinde unutuldu. Gece geç saatlerde işyerinden çıkmak isteyen G. kapının kilitli olduğunu fark etti. Kapıyı zorlamasına rağmen açamayan G. bunalıma girdi. Kolunu yaralayan ve kan kaybından olduğu yere sızan talihsiz kadın, kendine geldiğinde polisi arayarak, "Kan kaybından ölüyorum elimi kestim kurtarın beni" diye yardım istedi.

Bunun üzerine polis ekipleri sanayi içersinde kadını aradı. Aramalar sonucu ışıkları yanan iş yerinde yerde yatan kadını gören polis ekipleri hemen olay yerine itfaiye ve ambulans istedi. İş yerine gelen itfaiye ekipleri önce levye ile kilitli kapıyı açmaya çalıştı. Ancak kapı tüm zorlamalara rağmen açılmadı. Bunun üzerine iş yerinin camları kırıldı. Talihsiz kadın ise gözyaşları içerisinde kapının açılmasını bekledi.

İş yerinden çıkarılan ve elinden kanlar akan G., ambulansa bindirilerek hastaneye kaldırıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*