İtalyanlar'ın gözü Tuncay'da

İtalyanlar'ın gözü Tuncay'da.7251
  • Giriş : 28.03.2007 / 00:00:00

Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın bu gece Norveç ile yapacağı maçta, İtalyan gözlemcilerin gözü milli oyuncularımızdan Tuncay Şanlı'nın üzerinde olacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İtalyan basınına göre, Tuncay'a büyük ilgi gösteren İtalyan gözlemciler de Frankfurt'taki maç sırasında tribünlerdeki yerlerini almış olacaklar. Fenerbahçe'nin forvet oyuncusu Tuncay ile özellikle Serie A'da 76 puanla lider konumdaki FC İnter'in ilgilendiği ileri sürülüyor.

İtalya'da spor haberleriyle dikkati çeken en önemli haber portallarından Calciomercato, bugün konuya ilişkin yayımladığı haberinde, ''Türkiye-Norveç: İtalyan ajanlar Tuncay ve Skjelbred için Almanya'da'' diye başlık attı. Haberde, Frankfurt'ta İtalyan hakem Stefano Farina'nın yöneteceği maç çerçevesinde İtalyan kulüplerin Tuncay'a olan ilgileri şu cümlelerle özetlendi:

''2008 Avrupa Futbol Şampiyonası elemelerinde bu akşam oynanacak en önemli maçlardan biri de Almanya'da Türkiye ve Norveç arasında oynanacak karşılaşma. Hakem Farina'nın yöneteceği maçta tribünlerde bizim ülkemizdeki takımların kimi gözlemcileri de olacak. Türk oyuncular arasında özel olarak izlenmekte olan kişi, Fenerbahçe'nin forvet oyuncusu Tuncay. Diğer taraftan 19 yaşındaki Rosenborglu oyuncu Skjelbred'i izlemek de ilginç olacak.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious