Itandje büyük ölçüde bitti

Itandje büyük ölçüde bitti.12089
  • Giriş : 10.07.2008 / 10:07:00

Galatasaray'ın yılan hikayesine dönen Charles İtandje transferi mutlu son ile noktalandı. Itandje'nin bugün İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Geçtiğimiz hafta 25 yaşındaki kaleciyi İstanbul’a kadar getirmesine rağmen menajeri John Biko ile sorun yaşayan G.Saray Yönetimi, 3 gündür süren girişimleri sonrasında ortadaki engelleri de kaldırarak Liverpool’un file bekçisini kadrosuna kattı.

İngiliz kulübü ile haftalar önce 1.5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında el sıkışan G.Saray’ın, bugün İstanbul’a gelmesi beklenen Itandje’ye de yıllık 1.3 milyon Euro ödeyeceği ifade edildi.

Neill için kritik görüşme

İngiltere’de bulunan Futbol şube sorumlusu Haldun Üstünel’in önceki gün Fransa’ya geçerek Itandje ve menajerleriyle bir araya geldiği, sunulan son tekliflerin ardından Liverpool’da yedek kalmaya sıcak bakmayan Fransız kalecinin de istekli tavrı üzerine transferin mutlu sonla noktalandığı ortaya çıktı.

Itandje ile anlaşan Cimbom’un kaleciler Orkun ya da Aykut’tan biriyle yollarını ayıracağı öğrenildi. Öte yandan Haldun Üstünel’in, ön anlaşma sağladığı Lucas Neill için yarın West Ham United Kulübü yöneticileriyle Londra’da bir araya geleceği belirtildi.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*