İTÜ EMK 16. sempozyumunu yapıyor

İTÜ EMK 16. sempozyumunu yapıyor.13835
  • Giriş : 20.01.2009 / 15:38:00

İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesinde bulunan Endüstri Mühendisliği Kulübü, Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


İTÜ, Endüstri Mühendisliği Kulübü (EMK) mezunlarından teslim aldığı bayrağı yeni üyelerine aktararak 16 yıldır Türkiye'nin en uzun soluklu öğrenci sempozyumunu düzenlemeye hazırlanıyor.

24-28 Şubat tarihlerinde İTÜ Maçka Kampüsünde gerçekleştirilecek 16. İTÜ EMÖS sempozyumunun konusu "Belirsiz Süreçlerde Stratejik Planlama ve Yönetimsel Yaklaşımlar" olacak.

5 gün sürecek organizasyon için EMK, Türkiye'nin 43 üniversitesinden gelen Endüstri Mühendisliği öğrencilerini konaklamalı olarak ağırlayacak. Gündüz programında, güncel olarak sempozyum konusuyla paralel seminer ve paneller düzenlenirken akşamları da partiler ve son gece fasıl ile organizasyona renk katılacak.

Organizasyonun ilk akşamı gerçekleşen kokteylde İTÜ, Yılın Enleri Anketi sonuçlarına göre ünlü isimleri ağırlıyor.

Geçen sene ağırlanan ünlü isimler arasında Hakkı Devrim, Ali Kırca, Celal Pir, İTO Başkanı Murat Yalçıntaş gibi isimler de bulunuyordu.

Ayrıca Türkiye'nin ilk proje yarışması tabanlı organizasyonu olan İTÜ EMÖS, 15 yıldır olduğu gibi 16. Yılında da öğrencilerin projelerine destek vermeye devam ediyor.

Bu sene yenilenen proje konsepti ile yarışan öğrencilere, Türkiye'nin önde gelen firmaların üst düzey yöneticileriyle buluşma imkânı sağlıyor.

Proje sunumlarını izleyecek ve değerlendirmeye katılacak firmalar arasında Abdi İbrahim, P&G, Avea, Mercedes ve Henkel gibi Türkiye'nin önde gelen firmaları da bulunuyor.

Firmalar projelere uygulama fırsatı ve Proje Takımlarına da staj ve iş imkanları sunuyor.

16. İTÜ EMÖS
"Belirsiz Süreçlerde Stratejik Planlama ve Yönetimsel Yaklaşımlar"
24-28 Şubat 2009
İTÜ Maçka Kampüsü

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*