İyi oyna formayı kap

  • Giriş : 15.09.2007 / 13:16:00

Fenerbahçe'nin, Brezilya Milli Takımı'na davet edilen savunma oyuncusu Edu, iyi olduğu sürece milli takıma çağrılacağını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Brezilya'nın, ABD ve Meksika ile yaptığı maçlarda görev yapan Edu, FB TV'ye yaptığı açıklamada, milli mücadelelerin kendisi açısından çok iyi geçtiğini belirterek, ''Brezilya Milli Takımı'na çağrılmak bile gurur verici. İki önemli takıma karşı oynadık ve başarılı olduk'' dedi.

Daha önce de milli takıma çağrıldığının hatırlatılması üzerine Edu, ''Böyle bir şansı bekliyordum. Bunu da en iyi şekilde değerlendirdim. Artık sürekli olarak milli takıma çağrılmayı bekliyorum. Artık lige dönüyoruz. Ben burada Fenerbahçe'de iyi olduğum sürece, Brezilya Milli Takımı'na çağrılmamam gibi bir şey olmaz'' diye konuştu.

Brezilyalı oyuncu, Çaykur Rizespor ile bu akşam önemli bir karşılaşmaya çıkacaklarını vurgulayarak, ''Yeni şampiyonluklar yaşamak istiyoruz'' derken, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde İtalya'nın Inter takımıyla yapacakları karşılaşma konusunda ise ''Inter iyi bir takım. Zor bir maç olacak. Zaten bu ligde kötü takım yok. Çaykur Rizespor maçından sonra yarından itibaren Inter maçına hazırlanıp, Şampiyonlar Ligi'ne iyi bir giriş yapmak istiyoruz'' diyerek sözlerini tamamladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious