İyilik için evine aldı tacize uğradı!

İyilik için evine aldı tacize uğradı!.8774
  • Giriş : 17.03.2009 / 17:27:00

Manisa'da ağabeyinin arkadaşı olan kadının evine giderek cinsel tacizde bulunduğu ileri sürülen kişi, eve gelen polislerden kaçmak isterken apartmanın asansör boşluğuna düşerek yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Alınan bilgiye göre, Arda Mahallesi'nde M.V. (37) adlı kadın, evinin balkonuna çıkıp, bir kişinin kendisine cinsel tacizde bulunduğunu söyleyerek yardım istedi.

Manisa Emniyet Müdürlüğü Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü'nde görevli polisler, yardım etmek için kadının evine gitti. M.V'nin evinde bulunan E.Y. (22), polislerin geldiğini görünce apartmanın çatı katına çıktı. Burada dengesini kaybeden E.Y. asansör boşluğuna düştü. 3 kat yüksekten düşerek yaralanan ve olay yerine çağrılan AKS 110 ekipleri tarafından kurtarılan E.Y, Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Olaydan sonra ifadesine başvurulan M.V, E.Y'nin esnaf olan bir arkadaşının kardeşi olduğunu, gece geç saatte evine geldiğini, sokakta kalmaması için içeri aldığını, kendisine cinsel tacizde bulununca balkona çıkarak yardım istediğini ileri sürdü.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*