İzmi'de yağmur hayatı felç etti

İzmi'de yağmur hayatı felç etti.10885
  • Giriş : 30.10.2006 / 00:00:00

İzmir'de, iş çıkışı saatinde başlayan yağmur hayatı felç etti. Yurdun güney ve batı kesimlerini etkisi altına alan şiddetli yağmur, İzmir'de hayatı alt üst etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mesai bitiminde şiddetini artıran yağmur sebebiyle şehirde trafik kilitlendi, vatandaşlar saatlerce evlerine gidemedi. Eve gitmeye çalışanlar, şemsiyesi olduğu halde caddelerde biriken sular nedeniyle ıslandı. KKTC'nin birinci Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ın vereceği 'Değişen Dengeler Bağlamında Kıbrıs Günceli ve Geleceği' konulu konferans, yağmur nedeniyle ertelendi.

İzmir Meteoroloji Bölge Müdürlüğü, bu gün (30.10.2006) başlayan yağmurun yarın (31.10.2006) öğle saatlerine kadar devam edeceğini bildirdi. Metoroloji yetkilileri, salı günü de öğle kadar etkili olacak yağışların, çarşamba günü ara verdikten sonra perşembe günü tekrar başlayacağını, ardından ortaya çıkacak olan güneşle havaların ısınacağını kaydetti.

Yetkililer, şiddetli yağış nedeniyle kısa sürede metrekareye 54 kilogram yağmur düştüğünü bildirdi. Yağmur, İzmir'de aralıksız devam ediyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious