İzmir Lincoln'ü izleyemeyecek

İzmir Lincoln'ü izleyemeyecek .9097
  • Giriş : 04.08.2007 / 08:56:00
  • Güncelleme : 27.03.2010 / 12:41:45

G.Saray’da teknik direktör Feldkamp’ın kampta hiç oynatmadığı ve sadece iki kez görev verdiği Sambacı hasta olduğu gerekçesiyle bugünkü Karşıyaka maçı kadrosuna alınmadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında bugün Türk Telekom Lig A ekiplerinden Karşıyaka ile bir maç yapacak olan G.Saray'da Lincoln kadroya alınmadı. Teknik direktör Feldkamp'ın yurt dışı kampında oynamadığı ve şu ana kadar sadece iki maçta forma verdiği Brezilyalı futbolcu hasta olduğu için İzmir'e götürülmedi. Kulüp doktoru İlker Yücesir Lincoln'ün sindirim sistemi enfeksiyonu geçirdiğini ifade ederek “Tedavisine başladık. İzmir'e götürülmeyecek ve tedavisine burada devam edilecek. Takım İzmir'den döndüğünde inşallah tekrar çalışmalarına devam eder” diye konuştu.

MAÇ SAAT 20.00'DE

BU arada dün İstanbul'da yaklaşık 1.5 saat idman yapan G.Saray öğleden sonra da Karşıyaka maçı için İzmir'e geçti. Bağırsak enfeksiyonu geçiren Ayhan'ın yanı sıra tam iyileşmeyen Aykut, Çağrı, Aydın, Sabri ve Mehmet Topal İzmir'e götürülmediler. Bu akşam saat 20.00'de Atatürk Stadı'nda oynanacak maçı D-Smart'tan naklen yayınlanacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious