İzmir'de 200 bin kişiye iş sözü verdi!

İzmir'de 200 bin kişiye iş sözü verdi!.15143
  • Giriş : 14.03.2009 / 10:29:00
  • Güncelleme : 14.03.2009 / 10:50:36

İzmir'de yarış kızıştı. CHP'nin en büyük rakibi AK Parti'nin adayı Taha Aksoy iddialı açıklamalar yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

AK Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Taha Aksoy, CHP yönetimi altındaki İzmir'in sürekli geri gittiğini söyledi. Aksoy, ticaret ve imarın öncülüğünde 200 bin kişiye yeni iş sahası açılacağını kaydetti.

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Taha Aksoy Yeni Şafak'a ziyarette bulunarak projelerini ve seçmenlerden aldıkları olumlu tepkileri anlattı. Bütün partilere oy vermiş insanların İzmir'in tıkandığına kanaat getirdiklerini söyleyen Aksoy, İzmir'de Türkiyeye örnek olacak birşey olmadığına, başlayan hiçbir projenin bitmediğine dikkat çekti.

YEPYENİ BİR İZMİR

İzmir'deki Ege Mahallesi'ni anlatan Aksoy, mahallenin kendine özgü bir yaşam tarzı olduğunu belirterek şöyle konuştu: 'Romanların keşfettiği mahalleyi modernize edeceğiz. Oradaki insanlara müzik, restoran gibi alanlarda yabancı dil eğitimleri vererek İzmir'in ve İzmir'e gelecek turistlerin gelecekleri bir cazibe merkezi yapmak istiyoruz.' Belediyenin kendine düşen görevleri yapmaya başladığında yatırımcıların İzmir'e akın edeceğini vurgulayan Aksoy, 200 bin kişiye yeni iş sahası açılacağını söyledi.

İZMİR BANA GÜVENİYOR

Aksoy, 'İzmirli, AK Partili bir başkanının kent sorunlarını çözeceğini de biliyor. Örnekler çok. Daha şimdiye kadar kimse çıkıp da Ak Partili belediye şu projelerini bitiremedi diyemedi. O yüzden biliyorlar ki AK Partili belediye başkanı ve adayları Aksoy bugünkü yönetimle kıyaslanamayacak ölçüde büyük işler yapar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*