İzmir'de hırsızlık kavgası: 3 yaralı

İzmir'de hırsızlık kavgası: 3 yaralı.7328
  • Giriş : 20.04.2008 / 12:57:00

İzmir'in Gürçeşme semtindeki bir bakkalda, kasadan para alındığı suçlamasıyla çıkan silahlı kavgada, üç kişi çeşitli yerlerinden yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Olay, dün saat 19.30 sıralarında 1433 sokak 365 numaradaki bakkal dükkanın önünde meydana geldi. Dükkan sabinin eşi Figen

Altunbaşak'ın bulunduğu sırada işyerine gelen 44 yaşındaki İsmail Er ve 47 yaşındaki Adnan Zorluhan Taylan, bir süre içeride bekledikten sonra dışarıya çıktı. Bu sırada Figen Altunbaşak, bu iki kişiye ‘kasadan para aldıkları’ suçlamasında bulunarak 34 yaşındaki eşi Hasan

Altunbaşak'ı çağırdı. Sokakta süren tartışma sırasında iddiaya göre Hasan Altunbaşak, mahalleden arkadaşları olan Er ve Taylan'ın kendisini tabancayla tehdit etmesi üzerine, eşinin evden getirdiği tabancayla ateş etti. Sokak ortasında yaşanan olayda İsmail Er iki ayağından, Adnan Zorluhan Taylan ise karnından yaraladı. Bu sırada İsmail Er de de tabancayla ateş ederek Hasan Altunbaşak sağ bacak baldır kısmından yaraladı.

Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Olayda kullanılan tabancalara el koyan polis, soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious