İzmir'de 'Peygambere sevgi' gecesi

İzmir'de 'Peygambere sevgi' gecesi.14286
  • Giriş : 27.04.2009 / 09:40:00

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) İzmir Şubesi, ''Kutlu Doğum Haftası'' dolayısıyla Atatürk Satadyumu'nda "Peygamberimize Sevgi Gecesi" düzenledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Turgutlu Has Mehter takımının verdiği konserle başlayan programa AGD Genel Başkanı İlyas Töngüş, Saadet Partisi İzmir İl Başkan'ı Şerafettin Kılıç ve ilçe başkanları ile çok sayıda davetli katıldı. Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı'nın okunmasının ardından Hazreti Muhammed'in hayatını anlatan sinevizyon gösterimi yapıldı. Böyle güzel bir gecede beraber olmaktan mutlu olduğunu dile getiren AGD Genel Başkanı İlyas Töngüş, katılımcıları selamladı. Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan, geceye telefonla katılarak stadyumdakilerin kutlu doğum haftasını kutladı, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

ünya birincisi Hafız Ahmet Ebu'l Kasımi ve çocuk Hafız Mıralıreza Mousavı'nin okuduğu Kuran-ı Kerim huşu içinde dinlendi. Etkinlikte sahne alan Ömer Karaoğlu, bir konser verdi. En sevilen ilahilerini seslendiren Karaoğlu'na vatandaşlar eşlik etti. Program, Belçikalı gençlerin kurduğu Grup Nasipat'ın verdiği verdiği konserle sona erdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*