İzmir'de yakılmış kadın cesedi bulundu

İzmir'de yakılmış kadın cesedi bulundu.7697
  • Giriş : 18.03.2009 / 08:38:00

İzmir'in Bornova İlçesi'ndeki bir apartmanın havalandırma boşluğunda yanmış bir kadın cesedi bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik


Ağzı bezle bağlanmış, sırtında kesici alet yarası olan cesedin, aynı apartmandaki güzellik merkezinin sahibi B.G.'ye ait olabileceği ihtimali üzerinde durulduğu belirtildi.

Olay, 85 Sokak C Blok Numara 4'teki apartmanda, gece saat 01.00 sıralarında ortaya çıktı. Havalandırma boşluğundaki borunun patladığını fark eden apartman sakinleri durumu apartmanın kapıcısına bildirdi. Kapıcı, patlayan boruyu tamir etmek için havalandırma boşluğunun duvarını kırdığında içerde 30 yaşlarında bir kadının yanmış cesedini görüp durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, itfaiye ekiplerinin de yardımıyla apartmanın yanındaki bir mağazanın tuvalet kısmından havalandırma boşluğunun duvarını delerek cesedi çıkarttı. Büyük bölümü yanmış halde bulunan cesedin ağzının bez doldurulup bezle bağlanmış, sırtında ise kesici alet yarası olduğu görüldü. Kime ait olduğu henüz belirlenemeyen kadın cesedi, otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Polis ekipleri, yaptıkları ilk incelemede cesedin aynı apartmanda bulunan güzellik firmasının sahibi B.G.'ye ait olabileceği ihtimali üzerinde durulduğunu bildirdi. Apartman sakinlerinden 28 yaşındaki Adem Bulut, "Yanmış bir kadın cesedi olduğunu öğrendik. Polis ve itfaiye duvarı kırıp cesedi çıkarttı. Kim böyle bir şey yapabilir, bilmiyorum" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*