İzmirli işadamı bürosunda ölü bulundu

İzmirli işadamı bürosunda ölü bulundu.15143
  • Giriş : 04.03.2009 / 08:22:00

İzmir'de, Ege Bölgesi Sanayi Odası üyesi olan işadamı Sami Haldun Olcay (58), Narlıdere'deki bürosunda ölü bulundu. Olcay'ın cansız bedenini birlikte çalıştığı iddia edilen N.T. isimli kadın buldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

krizi geçirdiği tahmin edilen Olcay'ın cesedi, otopsi yapılması için İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderilirken, N.T., ifadesi alınmak üzere Cinayet Büro Amirliği'ne götürüldü.

Olay, Narlıdere ilçesi Akdoğan Sokak numara 1'de dün akşam saatlerinde meydana geldi. İhbar üzerine saat 19.00 sıralarında olay yerine gelen polis ekipleri, sözkonusu adreste işadamının cesediyle karşılaştı. Olcay'ın Narlıdere'de ölü bulunduğu evi, büro olarak kullanıldığı öğrenildi. Tarım ve Gıda Ürünleri Komisyonculuğu yapan Olcay'ın, sabah saatlerinde Alsancak'taki evinden çıktığı ve daha sonra Narlıdere'de büro olarak kullandığı villasına gittiği ileri sürüldü. Akşam saatlerinde aynı büroda çalıştığı öne sürülen N.T. (39) adlı kadının, unuttuğu bir evrakı almak için işadamının bürosuna geldiği ve Olcay'ı yerde hareketsiz yattığını görerek polise bildirdiği iddia edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*