İzmit'te içki masasında cinayet

İzmit'te içki masasında cinayet.8974
  • Giriş : 03.06.2008 / 23:17:00

İçki masasında çıkan tartışma ölümle sona erdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İzmit'te, içki içtiği arkadaşı tarafından bıçaklanarak yaralanan genç tedavi gördüğü Kocaeli Devlet Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.

Arslanbey Kalıcı Konutları Atakent sitesi yakınlarında arkadaşı Gökan Eyrılmaz ile içki içen Goodyear Lastik Fabrikası'nda çalışan Murat Karaduman arasında nedeni bilinmeyin bir şekilde sözlü tartışma başladı. Küfürleşmelerin ardından çıkan kavgada 25 yaşındaki Gökan Eryılmaz, arkadaşı 26 yaşındaki Murat Karaduman'ı vucudunun çeşitli yerlerinden bıçaklayarak olay yerinden kaçtı.

Ağır yaralanan ve Kocaeli Devlet Hastanesi'nde hemen ameliyata alınan Murat Karaduman, ardından yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı. Ancak yapılan tüm müdahaleye karşın yaşamını yitirdi.

Meydana gelen olayın ardından arkadaşını bıçaklayarak kayıplara karışan daha önceden de amcasını silahla topuğundan vurmak suçundan cezaevine giren ve yeni çıktığı öğrenilen Gökhan Eryılmaz ise olaydan sonra başlatılan soruşturma kapsamında saklandığı Doğantepe Köyü ormanlık alanda, jandarma ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı.

Gökhan Eryılmaz'ın ayrıca ‘uyuşturucu ticareti yapmak’ suçundan da arandığı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious