Jandarma ambulansla 'kumar villası'nı bastı

  • Giriş : 05.11.2006 / 00:00:00

Acarkent'teki kumarhane villa görünümünde, villayı basan jandarma ise doktor kılığındaydı! "Zehirlenme var" diyerek ambulansla villaya baskın düzenleyen jandarma 50 kişiyi gözaltına aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İstanbul'un Kavacık semtinde, Acarkent'te, kameralar ve Doberman cinsi köpeklerle korunan bir villada kumar oynatıldığını belirleyen İstanbul İl Jandarma ekipleri, şüphe çekmemek için 2 ambulansla baskın yaptı. Jandarmanın doktor kılığında yaptığı baskında, 7'si kadın 50 kişi gözaltına alındı.

Hemşireler de kadın subaylardı!

İstanbul İl Jandarma ekipleri, bir istihbaratı değerlendirerek Kavacık Acarkent'te A-45 numaradaki Kurban Yazoğlu'na ait evi izlemeye aldı. Jandarma ekipleri, kumarhane işletmecilerinin villanın çevresindeki kameralar sayesinde güvenlik güçlerinin geldiğini görerek delilleri ortadan kaldırdığını öğrendi. Bunun üzerine özel bir ekip kuruldu; sivil jandarma ekipleri 2 ay boyunca villaya müşteri olarak girip çıktı.

Siteye siren çalarak ambulansla gelen jandarma ekipleri, güvenliğe bir zehirlenme vakası olduğunu söyledi ve villaya baskın düzenleyerek 7'si kadın 50 kişiyi gözaltına aldı. Ambulanstaki hemşireler de kadın subaylardı!

Las Vegas gibi!

Jandarma ekipleri villada 13 kumar masası, 1 kredi kartı makinesi (POS cihazı), para sayma makinesi, 8 telsiz, 10 güvenlik kamerası, 9 silah, esrar, eroin ve kokain, 65 adet kaçak içki, 6 bin 500 adet marka, 50 bin dolar, 2 bin 500 bin YTL, boş senet ve çek koçanları, yazılmış çek ve senetler ele geçirdi.

Giriş için 100 dolar ile referans şart!

Acarkent'te 18 dönüm arazi içindeki "kumarhane ev"de, 14 garson, 8 krupiye, 2 aşçı, 1 kasiyer, 6 koruma ve 3 müdürün görev yaptığı, müşterilerin referansla ve 100 dolar karşılığında buraya kabul edildiği öğrenildi. Villanın üst katında yer alan bölümde özel seansların yapıldığı ve yaklaşık 40-50 bin dolar karşılığında bu özel masaya oturulduğu iddia edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious