Jandarma teğmen ölü bulundu

Jandarma teğmen ölü bulundu.10280
  • Giriş : 13.02.2008 / 13:01:00

Şırnak'ta görev yaptığı bildirilen bir jandarma teğmen, Muğla'nın Milas ilçesinde başından tabancayla vurulmuş bir şekilde ölü bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Alınan bilgiye göre, Milas Belediyesi'nde görev yapan Seral Akarsu, Bayrak Tepesi adı verilen noktada, başından tabancayla vurulmuş bir kişiyi görünce durumu polise bildirdi.

Olay yerine yaklaşık 100 metre uzaktaki Akkent Polis Noktası'nda görev yapan polis ekipleri, başından vurulan kişinin Şırnak'ta görevli Jandarma Teğmen Mehmet Atar (28) olduğunu tespit etti.

Olay yerine gelen Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü olay yeri inceleme ekipleri ve Milas İlçe Emniyet Müdürü Deniz Alemdar'ın yaptığı ilk incelemede, Atar'ın beylik tabancasıyla başından tek el ateş edilerek vurulduğu, yanında bir aile fotoğrafı ve ölümü sonrasında aranacak yakınına ilişkin not bırakıldığı belirlendi.

Olayın intihar olması ihtimali üzerinde duran polis ve jandarma ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.

Milas Kaymakamı Bahattin Atçı da ''Maalesef üzücü bir olay. Bana ulaşan bilgiye göre ölen şahıs Şırnak'ta jandarma teğmen olarak görev yapıyormuş. Ölüm nedeni yapılacak araştırma sonrasında ortaya çıkacak'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious