Jandarmadan silah operasyonu

  • Giriş : 19.10.2006 / 00:00:00

Kayseri'de jandarmanın yaptığı operasyonda fuhuş yaptıkları iddia edilen 4'ü bayan toplam 6 kişiye ait iki adet tabanca, av tüfeği fişekleri ile esrar içmekte kullanılan kağıtlar ele geçirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Daha önce evde kalanların fuhuş yaptıkları yönünde de ihbar alan jandarma, 6 kişiyi yakaladı. S.E. (22) adlı bayanla birlikte aynı evde kalan M.Ş. (22), Ş.E. (21) ve E.M. (19) ile baskın sırasında evde bulunan M.Ö. (26) ve H.E. (26) adlı iki erkek yakalandı.

Şahısların kaldığı evde, kullandıkları iki araçta ve üzerlerinde arama yapıldı. Aramalarda iki adet ruhsatsız tabanca ve bu tabancalara ait 27 adet fişek, 46 adet av tüfeği fişekleri ve esrar sarmada kullanılan kağıtlar ele geçirildi. Baskın sırasında esrar kullandıkları düşünülen şahıslar hastaneye götürülerek kontrolden geçirilirken, ifadelerinde de esrar kullandıklarını kabul ettikleri öğrenildi.

Yakalanan bayanlardan S.E.'nin daha önceden fuhuş iddiasıyla çok sayıda sabıkası bulunduğu, Ş.E. adlı bayanın da esrar kaçakçılığı ile ilgili sabıkası olduğu belirlendi. M.Ö. adlı erkek şahsın da adam vurmadan dolayı sabıkalı olduğu ortaya çıktı.

Jandarma olay ile ilgili çalışmalarını genişletirken, şahıslar Adli mercilere sevk edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious