Japon Hitachi Türkiye'yi öncelikliler listesine aldı

  • Giriş : 16.05.2006 / 00:00:00

Elektrikli el aletleri alanında Japonya'nın lider, dünyanın önde gelen kuruluşu Hitachi, Türkiye pazarını öncelikli listesine aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Türkiye'de, 1992 yılından bu yana Hitachi Elektrikli El Aletleri Distribütörlüğünü yapan Gedore-Altaş tarafından 12-14 Mayıs 2006 tarihleri arasında Antalya'daki Fame Residence Hotel'de gerçekleştirilen Hitachi Servisler Toplantısı'na katılan japon uzmanlar Akihisa Yahagi ve Massami Nakagawa, "mükemmel müşteri hizmeti" ve "mükemmel teknik eğitim" konularında Hitachi'deki yeni gelişme ve trendleri katılımcılarla paylaştılar.

Türkiye genelinden 55 Hitachi Elektrikli El Aleti Servisi yetkilisinin yer aldığı toplantıda konuşan Japon uzmanlar, Hitachi'nin uyguladığı kalite politikaları sonucu, ürünlerinin yüksek performans ve uzun hizmet ömrüne sahip olduğunu vurgulayarak, Hitachi'nin devamlı olarak teknoloji ve insan kaynaklarına büyük yatırım yapmasının hem sektörde lider konumda kalmasını, hem de ürettiği mamullerin en yeni teknoloji ile tasarlanıp geliştirilmesini sağladığını belirttiler.

Toplantıda yaptığı konuşmada, yeni gelişmeler çerçevesinde Hitachi'nin Türkiye'deki satış sonrası hizmeti ağını daha da kuvvetlendirmek istediklerini söyleyen Gedore-Altaş Genel Müdürü Bülent Savaş, "Şirketimiz yaygın servis ağı ve hizmet kalitesiyle tüm dünyada olduğu gibi Hitachi kullanıcılarına Türkiye'de de en iyi performansı sunmayı amaç edinmiştir. Bunu, bugüne kadar olduğu gibi önümüzdeki dönemde geliştirerek sürdürmeyi hedefliyoruz" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious