Jentzch Trabzon'u beğenmedi

Jentzch Trabzon'u beğenmedi.19328
  • Giriş : 21.04.2008 / 14:09:00

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, tüm çabalarının gelecek sezon zirveye oynayacak bir ekip oluşturmak yönünde olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Şener, gelecek sezonun çalışmalarını tüm hızıyla yoğunlaştırdıklarını belirterek, “Bu doğrultuda daha güçlü bir kadro yapısına ulaşmak için ben, arkadaşlarım ve teknik heyetimiz büyük bir gayret içindeyiz. Tüm çabamız önümüzdeki sezon zirveye oynayacak, taraftarlarımızın ülkenin her köşesinde başının dik gezmesini sağlayacak bir ekip oluşturma yönünde” dedi.

Dış transferde faaliyetleri yönetirken iç transferde Yattara ve Barış gibi oyuncuların sözleşmelerini uzattıklarını ifade eden Şener, şöyle konuştu: “Biz yönetim kurulu olarak kamuoyuna karşı oldukça şeffaf ve bilgi veren bir anlayışla kulübü yönetmeye çalışıyoruz. Doğruları camiamızla paylaşıyoruz. Takımımıza fayda sağlayacak oyuncuları bünyemize katmak için çalışmalar yapıyoruz. Bu faaliyetlerle ilgili hayali olmayan bir bütçe oluşturduk. Hedefimiz haziran ayı gelmeden girişimlerimizin büyük çoğunluğunu sonuçlandırmak. Ayrıca kulübü devrederken de borçsuz devretmek istiyoruz.”

Kulüplerin büyük olmasının belli şartlarının olduğunu ifade eden Şener, “Bu sadece saha sonuçlarıyla ölçülmez, ancak olan bir şey var ki bizlerin büyük sıfatını almış olan Trabzonspor'u buna layık bir anlayış ve felsefede yönetmemiz gerektiğidir. Bunu başarırken, kulübün kalıcı gelir kaynaklarına kavuşması da öncelikli hedeflerimiz arasındadır.”

KALECİ TRANSFERİ

Bu arada, Trabzonspor'un kenti görmek için Trabzon'a getirdiği Alman kaleci Simon Jentzch'in eşinin Trabzon'u beğenmediği ve transferinde sorun yaşandığı bildirildi.

Kulüp Futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu, Simon'un eşinin Trabzon'u beğenmemesi nedeniyle transferde sorun yaşandığını belirterek, “Şu anda tam olarak transferi kapanmış değil. Ancak transferin gerçekleşmeme olasılığı daha yüksek” diye konuştu.

Alternatif isimlerin bulunduğunu kaydeden Alioğlu, Trabzonspor'a fayda sağlayabilecek oyuncuları bünyelerine katmak için çalışmalarının sürdüğünü belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious