Jiletli hırsız yakalandı

  • Giriş : 14.05.2007 / 00:00:00

Tekirdağ'da kasanın önünde bekleyen kadınların çantasını jiletle kesip içinde ne varsa alan jiletli hırsız yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde, bir alışveriş merkezindeki mağazada, kasanın önünde bekleyen 27 yaşındaki Zehra Aydemir'in sırtındaki çantasını jiletle keserek içindeki paraları alan 15 yaşındaki E.V. yakalandı.

Çorlu'daki bir alışveriş merkezine giden Zehra Aydemir, girdiği mağazada alışveriş yaptıktan sonra ödeme yapmak için kasa önünde beklemeye başladı. Bu sırada mağaza giren E.V., genç kadının sırtındaki çantayı jiletle keserek içindeki 350 YTL'yi alıp kaçtı. Durumu bir süre sonra fark eden Aydemir, hemen mağazanın dışına çıkıp etrafa bakınmaya başladı. Yandaki mağazada, sürekli yanında gezen E.V.'nin kendisini görünce yüzünü kapatmasından şüphelenen Aydemir, durumu polise bildirdi. Bu sırada E.V., “Polise haber vermeyin. Paranızı iade edeceğim” dedi.

Kısa sürede olay yerine gelen polis, E.V.'yi çaldığı paralarla yakalayarak Merkez Karakolu'na götürdü. Yaşı küçük olduğu için karakoldan Cumhuriyet Savcılığı'na götürülen E.V., ifadesi alındıktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious