Jolie, 10 çocuklu bir aile istiyor

  • Giriş : 08.01.2007 / 00:00:00

Çevirdiği filmler ve Brad Pitt ile ilişkisi kadar dünya genelinde yardıma muhtaç çocuklara ilişkin çalışmalarıyla da tanınan Angelina Jolie, 10 çocuklu bir aile kurmak istediğini belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İnternette yer alan "hollywood.com" sitesinin sorularını yanıtlayan Jolie, çocukları çok sevdiğini ve kalabalık bir aile oluşturmak istediğini söyleyerek, yedi aylık kızı Shiloh’un babası Brad Pitt’in "her zaman hayalini kurduğu harika bir baba" olduğunu kaydetti.
Brad Pitt ile ilişkisi başlamadan önce evlat edindiği iki çocuğuyla yaşadığını, bu nedenle yaşamına sokacağı kişide aradığı özellikler arasında "iyi bir ebeveyn olmanın" ön sıralarda geldiğini ifade eden Jolie, Pitt’in düşünceli ve iyi bir baba olmasının kendisini çok etkilediğini ve Pitt ile "kocaman bir aile" kurmak istediğini belirtti.
"Kesinlikle çok büyük bir aile kurmak istiyoruz" diyen Jolie, insanların kısa sürede büyük bir aile kurma isteklerini biraz çılgınca bulabileceklerini kaydederek, "Yine de bunu yapmak istiyoruz, eğer on çocuğumuz olacaksa, onları olabildiğince gençken yetiştirmek istiyoruz" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious