Jolie evlatlığına sarılıp oynadı

  • Giriş : 16.03.2007 / 00:00:00

Aktris Angelina Jolie evlatlık edindiği çocuğa sarılarak ağlayan çocuğu rahatlatmak için onunla bir kaç kelime Vietnamca konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

JOLİE'Yİ GÖRÜNCE AĞLAMAYA BAŞLADI

Adı ünlü yıldız Jolie tarafından Pax Thien Jolie olarak değiştirilen yaklaşık 3,5 yaşındaki erkek çocuğu, büyüdüğü yetimhanede Jolie ile karşılaşmasında ağlamaya başladı.

Jolie'nin onu derhal kucağına alarak sarıldığını söyleyen yetkililer güzel yıldızın yeni oğluna Vietnamca "Problem yok, bir şey yok"" (Khong sao dau, khong sao dau) dediği ve onunla oyun oynamaya başladığını belirttiler.

Angelina Jolie Vietnamlı oğlunu yetimhaneden aldıktan sonra otel odasına kapandığı ve halkın ilgisinden uzak tuttuğu gözlendi.

Fakat gene de yetimhaneden çıkarken çekilen fotoğrafları komünist rejimle yönetilen Vietnam'ın birçok dergisinin kapağında yer aldı.
Çocuğu bugüne kadar büyüten yetimhane bakıcısı, Pax Thien'in en sevdiği yemeğin makarna ve yoğurt olduğunu ve İngilizce birden ona kadar sayabildiğini söyledi.

Jolie'nin evlat edinme işlemleri Hanoi'deki Amerikan Konsolosluğunun çocuğu Amerikan vatandaşı olarak kayıtlara geçirmesi ve pasaportunu teslim etmesinden sonra bitecek.

İki gündür Jolie'nin kaldığı otelin önünde nöbet bekleyen paparazziler ve gazeteciler yıldızın yetimhaneden çıktıktan sonra geldiği otel odasından hiç ayrılmadığını bildirdiler.

31 yaşındaki Angelina Jolie'ye Vietnam'da diğer evlatlıkları Maddox ve Zahara'nın yanı sıra Brad Pitt'ten olan minik bebeği Shiloh'da eşlik ediyor. Baba Brad Pitt'in yanlarında olmama sebebi ise Vietnam kanunlarına göre evli olmayan bir 'çift' in bebek evlat edinememesi. Bu durumunu bir problem yaratmaması için Jolie Vietnam'daki yetkili makamlara 'bekâr anne' olarak müracaat etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious