Jordan geri mi dönüyor?

Jordan geri mi dönüyor?.16218
  • Giriş : 19.12.2007 / 17:17:00
  • Güncelleme : 23.09.2016 / 16:34:33

NBA'in gelmiş geçmiş en büyük ustalarından olan Michael Jordan'ın Charlotte idmanına çıkması heyecan yarattı. Jordan'ın 3 kez salonlara dönebileceği iddia ediliyor...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Jordan Bobcats idmanında!
NBA'de Charlotte Bobcats'in Basketbol Operasyonlarından sorumlu yöneticisi olan ve NBA'in gelmiş geçmiş en büyük basketbolcusu olarak gösterilen Michael Jordan'ın Bobcats oyuncularıyla birlikte idmana çıkması heyecan yarattı. Daha önce iki defa basketbolu bırakan ancak salonlara geri dönen ve son olarak 2002-2003 sezonu bitiminde Washington Wizards formasıyla basketbolu bırakan 44 yaşındaki efsaneyi idmanda göre medya mensupları "3. kez mi?" sorusunu birbirlerine sordular.

İdmana çıkma konusuna açıklık getiren Jordan, takım olamama probleminin takımda görülmeye başlamasından ötürü tecrübelerini takımla paylaşmak için çalışmalara katıldığını ifade etti. Orlando Magic maçının ilk yarısında gösterdikleri performanstan övgüyle bahseden Jordan, ancak ikinci yarıda herkesin bireysel oyuna dönmesi sonraı yenilginin geldiğinin altını çizdi.

 

MJ ayrıca Magic maçındaki bireysel oyuna dönüşün nedenlerinin başında, takımın ilk kez bir maçının ulusal kanaldan yayınlanmasından ötürü oyuncuların kendilerini gösterme çabası olduğunu söyledi.

 

Bu arada Bobcats'de, geçtiğimiz hafta Detroit Pistons ile yapılan takasla pivot Nazr Mohammed karşılığında forvet Walter Herrmann ve pivot Primoz Brezec'in takımdan ayrılması sonrası takımda hala bir oyunculuk boşluğun olması Jordan'ın dönüşüyle ilgili söylentilerin artmasına neden oluyor.

 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious