Josico imzayı attı!

Josico imzayı attı!.10502
  • Giriş : 29.08.2008 / 16:52:00

Sarı-Lacivertliler'in İspanyol ekibi Villarreal'den transfer ettiği Josico, kendisini Fenerbahçeli yapan sözleşmeye imza attı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu'nun ve Şekip Mosturoğlu'nun da katıldığı imza töreninde İspanyol oyuncu açıklamalarda da bulundu. Josica, " Güzel günler geçirdiğim Villarreal'deki Futbol yaşamımı bitirmiş durumdayım. Şu an hedefleri olan büyük bir kulübe geldim" dedi ve şöyle konuştu:

"Öncelikle Fenerbahçe'nin başarılı olması için elimden gelen her şeyi yapacağım. Fenerbahçe hedefleri olan bir kulüp. Fenerbahçe'nin geçen sene Şampiyonlar Ligi'ndeki maçlarını takip ettim. Çok iyi işler yaptı."

İspanyol oyuncu basın mensuplarından yaşıyla ilgili gelen soruya ise şöyle cevap verdi:

"Futbolda gösterilen performansın yaşla çok fazla ilgisi yoktur. Kendinize ne kadar iyi bakarsınız, sahada ne kadar iyi bir oyun sergilerseniz insanlar da yaşınıza bakmaz."

Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi G Grubu'ndaki rakipleriyle ilgile gelen bir soruya ise Josico, "Güçlü rakipler var. Gruptaki 4 takım da denk ve güçlü. Evimizdeki maçları kazanmamız çok önemli. Fenerbahçe'nin bu gruptan çıkacağından eminim" diye yanıtladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*