Jübilem Beşiktaş'ta Olacak!

Jübilem Beşiktaş'ta Olacak!.15596
  • Giriş : 02.03.2009 / 08:48:00
  • Güncelleme : 02.03.2009 / 08:58:13

Beşiktaş'ın Brezilyalı yıldızı Bobo, "Bir ömrü İstanbul'da geçirebilirim. Jübilemin de Beşiktaş'ta olmasını isterim" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bobo, İstanbul'da ömür boyu kalmak, Beşiktaş'ta da jübilesini yapmak istediğini söyledi. Beşiktaş Dergisi'ne röportaj veren Brezilyalı futbolcu, "Bir ömrü İstanbul'da geçirir misin?" sorusuna "Kesinlikle geçiririm" yanıtını verirken, jübilesi için de "Kesinlikle isterim. Kaldı ki yapacağım da" dedi.

Şimdiye kadar çalıştığı teknik direktörler arasında kendisine en çok katkısı olanın kim olduğu sorusuna Bobo, "Burada çalıştığım her hocadan bir şeyler öğrendim, ama Tigana daha etkili oldu. O beni buraya getirmişti" yanıtını verdi.

Türkiye'de Gökhan Ünal ve Ümit Karan'ı beğendiğini anlatan Brezilyalı futbolcu, başarılı bulduğu savunma oyuncularının başında da Servet ve Lugano'nun geldiğini kaydetti.

SERGEN'İ UNUTMADI

Kendisine Beşiktaş'ta en iyi pas atan futbolcunun Sergen olduğunu belirten Bobo, "Sergen'le üç ay oynadım. Sergen'in o zaman çok iyi dönemleri değildi, ama buna rağmen ilk sırada Sergen'i söylerim. Ondan sonra da Delgado gelir" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*