Julie Depardieu, Ceylan'la tanışmak istiyor

Julie Depardieu, Ceylan'la tanışmak istiyor.13116
  • Giriş : 19.06.2008 / 16:55:00

Fransız oyuncu Julie Depardieu, kafayı Nuri Bilge Ceylan'a takmış: Filminde oynamasam da beş dakikalığına onu görsem bana yeter!..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ünlü Fransız oyuncu Gerard Depardieu'nun oyuncu kızı Julie Depardieu, Nuri Bilge Ceylan fanatiği çıktı! Ceylan'a Cannes Film Festivali'nde 'En İyi Yönetmen' ödülü kazandıran 'Üç Maymun' filmini izleyen Depardieu, ünlü yönetmenle tanışmaya can atıyor! Nuri Bilge hayranlığını Fransız sinema camiasında herkesin bildiği Julie için imaj danışmanlığını yapan 'Lapard' şirketi aracılığa soyunmuş.

"İstanbul'a geleyim"

İstanbul'da bir şubesi olan Lapard yetkililerinin Ceylan'a ulaşabileceklerini duyan Julie Depardieu, söylenenlere göre havalara uçmuş. "Bir filminde oynamayı çok isterim ama sadece tanışmak bile benim için büyük önem taşıyor" diyen Julie, İstanbul'a gelip beş dakika da olsa Nuri Bilge'yi görmek istiyormuş. Hatta Julie, "Ne olur söyleyin, uygun olduğunda İstanbul'a gelip onunla tanışayım" diye haber bile yollamış.

Babası gibi başarılı!

Julie Depardieu, Fransız Oscar'ı sayılan Cesar Ödülleri'nde 2008'de 'Un Secret' filmindeki rolüyle 'En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu' seçilmişti.

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious