Julio Iglesias Beyaz Show'a katılacak

Julio Iglesias Beyaz Show'a katılacak.11583
  • Giriş : 10.05.2008 / 12:35:00
  • Güncelleme : 27.03.2010 / 01:58:16

Beyazıt Öztürk, Kanal D’deki programında dünyaca ünlü şarkıcı Julio Iglesisas ile canlı telefon bağlantısı yaptı. Iglesias, 30 Mayıs’ta Beyaz’ın programına katılma sözü de verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Dünya turnesine Türkiye'den başlayacak olan Julio Iglesias, Beyaz Show programının canlı yayınına organizatör Ahmet San'ın aracılığıyla katıldı.

Türkiye'yi çok sevdiğini söyleyen Iglesias, "Defalarca istanbula geldim ve çok güzel, çok dostum var. Türk insanları gerçekten muhteşem ve ülkenizi de çok seviyorum" dedi.

Iglesias, dünya turnesine neden İstanbul'dan başladığını da şu sözlerle anlattı:

"27'sinde (Mayıs) İstanbul'da olacağız. Ahmet Bey davet ettiler ve sadece ben değil bütün müzisyenlerimiz, bütün elemanlarımız birlikte geleceğiz. Türkiye'yi çok sevdik ve o yüzden uygun bulduk."

Beyazıt Öztürk, canlı yayında ünlü sanatçıya 30 Mayıs'taki Beyaz Show programına katılmasını teklif etti. Iglesias, teklifi kabul etti.

Ahmet Sun, ünlü sanatçıya İstanbul, Ankara ve İzmir'deki konserlerinin biletlerinin çoğunun satıldığı müjdesini verdi.

Türk futbolunu da yakından takip ettiği anlaşılan ünlü sanatçı, "Yarınki maçı bekliyorum, Galatasaray maçı da benim için çok önemli. Yarın kazanan şampiyon olacak. En iyi olan kazansın" derken, Beyaz, "Galatasaray'ı mı, yoksa Fenerbahçe'yi mi' desteklediğini sordu. Iglesias, "Bu kötü bir soru, iyi bir soru değil. Sormayın bunu" yanıtını verdi.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious