Juventus'tan Diego'ya servet

Juventus'tan Diego'ya servet.17279
  • Giriş : 28.01.2009 / 15:49:00

Almanya'da yayınlanan Sportbild adlı spor dergisi, İtalyan Juventus takımının, Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundeliga) takımlarından Werder Bremen'de forma giyen Diego'ya 17,5 milyon Avro net ücret teklif ettiğini yazdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Derginin haberinde, Juventus'un Diego'ya, primlerin dışında 5 yıllığına toplam 17,5 milyon Avro net ücret teklif ettiği belirtildi.

Bunun, Diego'nun Werder Bremen'de kazandığının yaklaşık iki katı olduğu ifade edilen haberde, Juventus'un Werder Bremen'e de 20 ya da 25 milyon Avro transfer ücreti teklif etmesinin beklendiği kaydedildi.

Juventus'un spor sorumlusu Alessio Secco, Diego'nun kaliteli bir oyuncu olduğunu, böyle bir oyuncu aradıklarını, bir yıl önce de Diego'nun transferi konusunda Werder'in menajeri Klaus Allofs ile görüştüğünü, ancak Werder'in Diego'yu satmak istemediğinden dolayı bu transferin gerçekleşmediğini anlattı.

Secco, Werder Bremen ile henüz bir görüşme yapmadıklarını, bu konuda söyleyeceği her sözün transfer ücretini artırabileceğini, Werder Bremen'den önce Diego'nun olurunu almak istediklerini belirtti.

Allofs ise Diego'yu satmak istemediklerini ifade etti.

Haberde, Diego'yla Real Madrid, İnter, Manchester City ve Fenerbahçe'nin de ilgilendiği, Juventus'un şubat ayı sonunda Diego'nun danışmanlığını yapan babası Djair da Cunha ile ayrıntılı şekilde görüşmek istediği kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*