K.Maraş'ta fuhuşa 5 tutuklama

K.Maraş'ta fuhuşa 5 tutuklama.14442
  • Giriş : 04.12.2008 / 22:05:00

Kahramanmaraş'ta fuhuş yaptıkları gerekçesi ile gözaltına alınan 3'ü bayan 8 kişiden 5'i sevk edildikleri Adliye'de tutuklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü'ne gelen bir ihbar üzerine harekete geçen Ahlak Masası ekipleri, fuhuş yaptığı iddiası ile D. K'yı (18) gözaltına aldı. Yapılan sorgulamanın ardından ekipler, E. Y.'i (16) de gözaltına aldı.

Şahısların verdikleri ifadeler doğrultusunda harekete geçen ekipler, D.Y. (15) isimli kadın ile kadınların pazarlanmasında aracılık eden G.B (20), G.B. (29), İ. B (21), S.G (27) ve M. K (45) isimli şahısları yakaladı.

Yakalanan şahıslardan D.K ile E.Y emniyetteki sorgulamalarında, fuhuş yaptıklarını ve müşterileri ise kendisi de fuhuş yapan D.Y ile diğer şahısların temin ettiklerini söyledi. ıÜüYetiştirme Yurdu'ndan çıktığı öğrenilen D.Y.'nin daha önce de yine fuhuş yapmaktan gözaltına alındığı ve İ. B.'nin ise fuhuş için evini kullandırdığı tesbit edildi.

Emniyet'teki ifadelerinde diğer şahıslar kendilerine yöneltilen suçlamayı kabul etmedi. Adliye'de de ifadeleri alınan şahıslardan D.K, E.Y ve İ.B serbest bırakıldı. D.Y, G.B, G,B, S. G ve M.K ise tutuklandı. Bu arada firarda bulunan B. Y. (25) isimli şahsın da aranmasına devam ediliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*