Kaan Gülsoy şov yaptı

Kaan Gülsoy şov yaptı.10551
  • Giriş : 08.03.2011 / 16:02:00
  • Güncelleme : 04.09.2016 / 18:11:56

Yetenek Sizsiniz Türkiye 5 Mart gösterileri sonucu 5. finalistler de belli oldu. Kaan Gülsoy ve Fatih Jackson 5. finalistler oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


HABER AKTÜEL - Yetenek Sizsiniz Türkiye 5 Mart gösterileri izleyicileri yine çok eğlendirdi. Birbirinden yetenekli yarışmacıların yarıştığı Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması, aynı zamanda Türkiye'nin en çok izlenen yarışma programı durumunda.

Show TV'de yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye yarı finalinde finale kalan yarışmacıların isimleri belirlendi. Jürinin ortak kararı ile belirlenen ilk 6 yetenekli yarışmacı seçildi. Daha sonraki oylamalarda ise finale gidecek 2 kişinin isimleri belli oldu. 5 Mart'taki yarışmada birinci Kaan Gülsoy oldu. Yarışmada ikinci finalist ise Fatih Jackson oldu.

yetenek-sizsiniz-turkiye.jpg

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının jürileri Acun Ilıcalı, Ali Taran ve Hülya Avşar'dan oluşuyor. Yarışmayı hazırlayan ise yine jüride bulunan Acun Ilıcalı.

KAAN GÜLSOYFATİH JACKSONYetenek Sizsiniz yarışmasında geçen haftalarda "Aref şov" damgasını vurmuştu. İnternetin en çok aranan gösterisi olan Aref, yarışmanın kısa tarihinde adından en çok söz ettiren yarışmacılardan birisi olmayı başardı. Yaptığı zeka dolu ama çok basit tekniklerin konuştuğu gösterisi ile izleyenleri kendisine ayakta alkışlatan Aref Ghafori, finalin de en büyük adayları arasında.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*