Kaçar: Trabzon hayalimdi

Kaçar: Trabzon hayalimdi.13051
  • Giriş : 24.05.2008 / 09:56:00
  • Güncelleme : 24.05.2008 / 10:09:34

Trabzonspor'un dün kadrosuna kattığı Giray Kaçar, iddialı açıklamalar yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaş, Galatasaray ve Fener de beni almak istedi ama doğduğum yerin takımı Trabzon´a söz vermiştim bir kere... İnanılmaz bir heyecan içindeyim. Avni Aker´e çıkacağım günü iple çekiyorum. Bana güvenenleri mahçup etmem.

O, teknik direktör Ersun Yanal’ın bir dönem uğruna Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav ile tartışıp, teklifi elinin tersiyle ittiği bir oyuncu... O, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray gibi devleri peşinden koşturan, A Milli formaya göz kırpan bir yıldız adayı... Ama o tercihini memleketi olan Trabzonspor’dan yana kullandı, hiç de pişman olmadı. Trabzonspor’un son transferi Oftaşlı Giray, ilk kez FANATİK’e konuştu, heyecanını paylaştı. Söz şimdi Bordo-Mavililer’in gözbebeği olan Giray’da:

Herkese teşekkür etti

Beni ısrarlı bir şekilde isteyen Trabzonspor’du. Bordo-Mavili yöneticilere sonsuz teşekkür ediyorum. Ayrıca Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray’dan da teklif aldım. Ancak Trabzonspor’a söz verdiğim için diğer teklifler ile ilgilenmedim. Bu kulüple gönül bağım var. Transferime izin veren Onursal Başkan İlhan Cavcav ve Oftaşspor yönetim kuruluna da sonsuz teşekkür ediyorum.

Ailesini de getirecek

Mutluluğumu anlatmam imkansız. Hayalini kurduğum Trabzonspor’a transfer oldum. O şehri çok seviyorum. Hatta ailemi de Trabzon’a götüreceğim. Göstereceğim performansla bana güvenenleri mahçup etmeyeceğim. Trabzonspor son senelerde istenen başarıyı gösteremiyor. Ancak beklenen başarı bu yıl gelecek. Ben de buna katkı sağlamak için ne gerekiyorsa yapacağım. Formamı giyip Avni Aker’e çıkacağım günü iple çekiyorum.

Ersun Yanal’a büyük övgü

Hocamız Ersun yanal ile daha önce Gençlerbirliği’nde kısa bir dönem çalışmıştık. Kendisi Türkiye’nin en önemli teknik adamlarından birisi. Gençlere şans vermesi büyük avantaj. Kendisinden öğrenecek çok şey var. Çok çalışarak Ersun Yanal’ın gözüne kısa sürede gireceğimden eminim.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious