Kaçırılıp öldürülen İzmirli işadamı toprağa verildi

  • Giriş : 13.02.2006 / 00:00:00

İzmir'de geçtiğimiz salı gününden bu yana kendisinden haber alınamayan işadamı Ahmet Barbaros'un cesedi Aliağa ilçesindeki ormanlık alanda bulundu. Barbaros'un kafasına ve kalbine sıkılan kurşunlarla öldürüldüğü tespit edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İşyerine gitmediği belirlenen ve cep telefonuna ulaşılamayan bir çocuk babası Barbaros, yakınları tarafından aranmaya başlandı. Gidebileceği tüm yerlere bakılmasına ve arkadaşlarına sorulmasına rağmen bir sonuç alınamaması üzerine durum polise bildirildi.

Bir ihbar üzerine Aliağa ilçesi Güzelhisar Köyü yakınlarındaki ormanlık alanda bulunan cesedin işadamı Barbaros'a ait olduğu belirlendi. Barbaros'un iki gün önce öldürüldüğü anlaşıldı. Barbaros'a ait 35 CNK 63 plakalı otomobile ise hala ulaşılamadı. Barbaros için bugün ikindi namazına müteakip Alsancak Hocazade Camii'nde cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına Barbaros'un oğlu Cenk, eşi Oya Barbaros ile akrabaları, yakınları ve işadamları katıldı. Barbaros'un üzerine Altay bayrağı serili cenazesi daha sonra Doğançay Mezarlığı'nda toprağa verildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious