Kadıköy 1 Haziran'da felç olacak

Kadıköy 1 Haziran'da felç olacak.20848
  • Giriş : 30.05.2008 / 18:44:00

Kadıköy'de 1 Haziran 2008 tarihinde yapılacak açık hava toplantısı nedeniyle bazı yollar kontrollü olarak trafiğe kapatılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, 1 Haziran Pazar günü Kadıköy İskele Meydanı'nda düzenlenecek açık hava toplantısı nedeniyle saat 09.00'dan toplantı sona erinceye kadar kontrollü olarak, Tıbbiye Caddesi'ne gelen akış, Rıhtım Caddesi, Altıyol'dan Rıhtım Caddesi'ne kadar tüm yollar, Söğütlüçeşme Caddesi'nden Rıhtım Caddesi'ne inen ara sokaklar ile Orgeneral Şahap Gürler, Taşköprü, Kışla ve Albay F. Sözdener caddelerinin trafiğe kapatılacağı belirtildi.

Tıbbiye Caddesi'ne gelen trafik akışının, Burhan Felek Caddesi'nden E-5 yönüne ve Behiçbey Sokak'tan İbrahimağa Işıklar istikametine yönlendirileceği dile getirilen açıklamada, Söğütlüçeşme Caddesi'nden gelen trafik akışının, Altıyol'dan Rıhtım Caddesi'ne iniş engellenerek, Kuşdili Caddesi Salı Pazarı istikametine, Moda'dan gelen trafik akışının ise Mühürdar Kavşak'tan geriye yönlendirileceği kaydedildi..

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious